41 مدل کمد دیواری مدرن و لوکس برای منزل

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری از انواع وسایل و تجهیزاتی است که برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق های منزل روی دیوار نصب می شود. کمد ها طرح های شیک و متنوعی دارند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع کمد با طرح مناسبی را برای منزل خود انتخاب کنید, در ادامه تصاویری از انواع مدل کمد دیواری mdf با طراحی کاربردی و جدید را مشاهده خواهید کرد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید وسایلتان را نمی توانید به خوبی در اتاق خواب خود جا دهید و همیشه وضعیت نامرتب شما را اذیت می کند. این اتفاق در آپارتمان های امروزی با اتاق خواب های کم جا بیش تر پیش می آید. کمدها خود به عنوان عنصری کلیدی و بهترین راه حل ممکن برای نظم دهی، نقش موثری را در میزان فضای اشغال شده در فضا ایفا می کنند. در این مطلب با انواع کمد های ریلی آشنا می شوید که می توانند گوشه ای از این مشکل را حل نمایند.

انواع مدل کمد دیواری مدرن که در این مطلب خواهید دید :

  • کمد ریلی شیشه ای
  • کمد ریلی آینه ای
  • کمد چوبی
  • کمد ریلی لوکس
  • کمد ریلی با طرحی خاص
  • کمد دیواری ریلی مدرن

استفاده از کمد های دیواری ریلی رو به افزایشه. چرا؟؟ چون این روزها فضای اتاق‌ها و خونه‌ها کوچیک شده.

کمد دیواری ریلی برای صرفه جویی در فضا خیلی مناسبه.

کمد دیواری ریلی لوکس

کمد لوکس به واسطه طراحی درهای کشویی شان دارای مدل های خاص تر هستند. این مدل ها که بیش تر با آینه همراه است برای اتاق خواب هایی با دکوراسیون کلاسیک نیز مناسب هستند. تزیینات چوبی، آینه کاری و حتی به کارگیری پارچه از تنوع طرح و نقش در این مدل خبر می دهند. اگر اتاق خواب ساده ای دارید و به دنبال تغییر دکوراسیون مناسبی برای آن هستید، این کمدها می توانند تنوع و طرح و نقش را به خوبی وارد فضا کرده و شما را به هدفتان برسانند.

کمد آیینه ای کمد شیشه ای طرح کمد دیواری ساخت کمد دیواری قیمت کمد دیواری مدرن  کمد دیواری ریلی شیشه ای  قیمت کمد دیواری ساخت کمد کمد دیواری ریلی با طرحی خاص کمد دیواری ریلی آینه ای کمد دیواری ریلی لوکس کمد دیواری لوکس مدل کمد دیواری اتاق خواب رنگ کمد دیواری کمد دیواری پذیرایی کمد دیواری ریلی جدید کمد دیواری ریلی جدید مدل کمد دیواری mdf کمد دیواری با کلاف فلزی کمد ام دی اف کمد هایگلاس کمد دیواری هایگلاس کمد ریلی مدرن کمد دیواری ریلی لوکس کمد جالباسی مدل کمد دیواری 2019 کمد دیواری لوکس مدرن ترین مدل های کمد دیواری کمد دیواری مدرن کمد جاکفشی قیمت کمد دیواری کمد دیواری mdf کمد دیواری ریلی کمد دیواری لوکس کمد دیواری مدرن ساخت کمد دیواری کمد دیواری هایگلاس کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری

0 مورد نقد و بررسی

مجله خبری بهینه ساز

→ خواندن مطلب قبلی

اگر سخت از رختخواب بیدار می‌ شوید، چه باید کنید؟

خواندن مطلب بعدی ←

مصرف چه مقدار ویتامین D برای بدن مفید است؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *