ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان را به ما بسپارید. تنها با یک تماس با شماره ۵ رقمی ۳۷۱۲۰-۰۳۱ . و یا از طریق پنل ارتباط آنلاین پایین صفحه. ضمن بهره مندی از مشاوره ثبت شرکت ها، اطلاعات لازم در خصوص مراحل ثبت شرکت اصفهان. هزینه ثبت شرکت اصفهان، مدارک لازم جهت ثبت شرکت اصفهان را کسب نموده. و  به راحتی و با اطمینان خاطر ثبت شرکت خود را به ما بسپارید.

موسسه حقوقی انصاف بنیان اسپادانا

موسسه حقوقی انصاف بنیان اسپادانا با شماره ثبت ۴۱۷۲۴ و با برند اسپادانا ثبت شده به شماره ۲۶۲۲۱۱. متشکل ازگروه مجربی از وکلا ، حقوقدانان و کارشناسان خبره. همراه با دانش و تجربه کافی و وافی و تیم حقوقی توانمند و پای بند به اصول اخلاق حرفه ای. با هدف دسترسی راحت صنعتگران و بازرگانان عزیز اصفهانی در استان پهناور اصفهان شکل گرفت. تا منجر به کاهش مسئولیت های یک مدیر فعال. و جلوگیری از اختلافات و اتلاف وقت و هزینه و همچنین داشتن فرصت بیشتر جهت حفظ منافع شرکت گردد.
این موسسه علاوه بر ثبت شرکت، در کلیه خدمات حقوقی و اداری مربوط به شرکتها. نظیر ثبت برند، طرح صنعتی، اخترع و اخذ انواع مجوز و کارت بازرگانی در کنار شما سروران گرامی خواهد بود.

سریع

با توجه به اهمیت زمان، ثبت اسپادانا با داشتن تخصص، مهارت و تجربه بالا. خدمات ثبتی شرکتهای شما را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام خواهد رساند.

مطمئن

به دلیل عدم واسطه گری، هزینه انجام خدمات به صورت منصفانه و شفاف. پس از اتمام فرایند خدمات ثبتی اخذ خواهد شد.

آنلاین

با توجه به مشغله مدیران محترم شرکت ها و صاحبان مشاغل. امکان دریافت کلیه خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین وجود دارد.

https://sabtespadana.com/wp-content/uploads/2021/02/sbjd.jpg

انواع ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

ثبت شرکت تعاونی در اصفهان

ثبت موسسه در اصفهان

ثبت شرکت سهامی عام در اصفهان

ثبت شرکت تضامنی در اصفهان

ثبت برند در اصفهان

با بهره گیری از مشاوره تخصصی ثبت اسپادانا در ثبت شرکت خود در اصفهان. بهترین مسیر را پیش روی خود قرار دهید.

بدون شک تحول و تغییر قوانین و آیین نامه ها مشاوره ثبت شرکت را ضرورتی اجتناب ناپذیر می نماید.

خوشبختانه تکنولوژی ارتباطات امکان ارتباط با مشاور ثبت شرکتها و بهرمندی از آن را فراهم نموده است.

این موسسه سعی نموده در بستر ارتباطات آنلاین خدمات خود را پیش روی متقاضیان ثبت شرکت اصفهان قرار دهد.

شما می توانید با کلیک بر روی آیکون مشاوره آنلاین به سهولت به مشاوره ثبت شرکت اصفهان متصل شوید.

و یا از طریق شماره تماس تلفنی با خط ویژه ۳۷۱۲۰-۰۳۱ از خدمات مشاوره ای و ثبتی ما مطلع شوید.

ثبت شرکت اصفهان

صفر تا صد مراحل ثبت شرکت اصفهان توسط موسسه اسپادنا انجام خواهد شد. کافیست با تماس با شماره ۳۷۱۲۰ در اصفهان. یا از طریق پنل مشاوره آنلاین درخواست ثبت خود را ما اعلام فرمایید. و صرفاً با ارائه تصویر شناسنامه و کارت ملی و امضای اوراق مربوطه نسبت به ثبت شرکت خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است در صورتیکه انجام کلیه مراحل ثبت شرکت اصفهان را به ما واگذار نمایید. ضرورتی به حضور شما در ادارات مربوطه نخواهد بود. و وکلای شما پیگیر روند کار شما خواهند بود.

در انتخاب دفتر ثبت شرکت اصفهان مراقب دفاتر غیرمجاز یا افراد فاقد تخصص باشید.

موسسه ثبت اسپادانا با مدیریت وکیل پایه یک داگستری.

با سابقه و تجربه موفق و طولانی در زمینه ثبت شرکت ها، موسسات، ثبت برند، طرح صنعتی اختراع و … . تمام مراحل ثبتی را از صفر تا صد را به صورت کاملا تخصصی عهده دار خواهد شد. ثبت اسپادنا یکی از تخصصی ترین دفاتر ثبت شرکت اصفهان می باشد. که با دارا بودن وکلای متخصص و کارآزموده. به نحوی منحصر به فردی خدمات ثبت شرکت اصفهان ارائه می دهد. جهت اطلاع از مراحل و هزینه ثبت شرکت اصفهان. و برخورداری از مشاوره رایگان ثبت شرکت اصفهان. همین حالا با شماره پنج رقمی ۳۷۱۲۰ تماس حاصل فرمایید.
یکی از پارامترهای بسیار مهم و قابل توجه که هر فردی قبل از ثبت شرکت باید اطلاع داشته باشد.

هزینه ثبت شرکت اصفهان می باشد. اطلاع از هزینه ثبت شرکت اصفهان مستلزم آگاهی از کلیه اقدامات ثبت شرکت. و آیین نامه های مربوطه می باشد. در این مقاله سعی شده کلیه هزینه هایی که برای ثبت شرکت باید پرداخت کرد، بیان شود. تا ابهامات متقاضیان رفع گردد.

اما باید توجه داشت که امور خدماتی مانند کالاها یک قیمت ثابت و مشخصی ندارند. هزینه ثبت شرکت اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. چون مجموعه ای از امور خدماتی می باشد. میزان این هزینه بستگی به نوع خدمات مورد تقاضای شما دارد. از جمله موارد تاثیرگذار بر هزینه ثبت شرکت اصفهان. می توان به نوع شرکت، تعداد افراد شرکا و هیئت مدیره، میزان سرمایه اولیه شرکت. و هزینه آگهی های روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار اشاره نمود. بخش اعظمی از هزینه ثبت شرکت اصفهان. هزینه های واریزی به ادارت مربوطه و درج آگهی ها در روزنامه می باشد. بخشی نیز کارمزد موسسه ثبتی می باشد. اما به طور کلی این هزینه ها برای ثبت یک شرکت به شرح ذیل می باشد.

هزینه ثبت شرکت اصفهان

 • هزینه تعیین نام شرکت
 • هزینه تهیه پاکت پستی و اقلام مربوطه و پست مدارک
 • هزینه حق الثبت
 • حق الوکاله وکیل دادگستری
 • هزینه انتشار آگهی در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار. این هزینه با توجه به تعداد کلمات و حروفی که روزنامه مطابق با اطلاعات شرکت منتشر می نماید. محاسبه می شود. همچنین نوع روزنامه انتخابی برای انتشار آگهی نیز در هزینه تاثیرگذار می باشد. مثلا هزینه انتشار آگهی در روزنامه ابرار با انتشار همان آگهی در روزنامه همشهری متفاوت می باشد.
 • کارمزد موسسه

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد تعرفه ثبت شرکت متفاوت است. و ما در اینجا سعی نمودیم. مبنی بر اصل شفاف سازی و صداقت در انجام خدمات که شعار همیشگی ماست. موارد مهم تعیین کننده هزینه را بیان کنیم. جهت کسب اطلاعات تکمیلی از هزینه ثبت شرکت اصفهان. با توجه به خدمات و نوع شرکت درخواستی خود. با کارشناسان و مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت در اصفهان

مدارک لازم ثبت شرکت اصفهان با توجه به نوع شرکت، در برخی موارد جزئی، تفاوت دارد. اما به طور کلی برای ثبت شرکت  به مدارکی که در ادامه ذکر خواهد شد، نیاز است. بار دیگر یاد آور می شویم. که با برون سپاری ثبت شرکت خود به این موسسه، تنها با ارائه کارت ملی و شناسنامه اعضا. شرکت شما به ثبت خواهد رسید. سایر مدارک شرکت را کارشناسان ما به صورت تخصصی تنظیم خواهند نمود. مدارک لازم جهت ثبت شرکت اصفهان به صورت زیر می باشد:

 1. دو نسخه صورتجلسات شرکت. (صورتجلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی موسس)
 2. دو نسخه اظهارنامه، شرکتنامه یا تقاضانامه.

(هر کدام از این موارد یعنی تقاضانامه، شرکتنامه و یا اظهارنامه به طور کلی دارای مواد یکسانی هستند. تنها عنوان آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. برای ثبت شرکت مسئولیت محدود و تضامنی تقاضانامه و شرکتنامه. و برای ثبت شرکت سهامی خاص و سهامی عام اظهارنامه باید تنطیم شود.)

 1. دو نسخه اساسنامه.
 2. کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای حقیقی شرکت. در صورتی که اعضا حقوقی باشند.
 3. آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات شرکت. شناسنامه و کارت ملی اعضای دارای حق امضا در شرکت باید ارائه شود.
 4. ارائه مجوز فعالیت در صورتی که موضوع فعالیت نیاز به مجوز داشته باشد. (موضوعات مجوزی ثبت شرکت یا موسسه)
 5. گواهی پرداخت ۳۵ درصد سرمایه در بانک برای شرکت سهامی خاص.

صورتجلسه، اساسنامه، اظهارنامه و تقاضانامه چیست؟

در مطالب گذشته گفتیم که صورتجلسات، اظهارنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و اساسنامه. جز مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اصفهان می باشند. اکنون لازم است با آن ها بیشتر آشنا شویم.

اساسنامه

طبق تعریف مقررات یا قراردادی که برای طرز کار یک جمعیت مقرر می شود. اساسنامه نام دارد. بنابراین اساسنامه شرکت های تجاری، اساس تشکیلات و طرز اداره و عمل شرکت را معین می کند. با این تعریف مشخص می شود. که هریک از شرکت‌ها دارای اساسنامه مخصوص به خود هستند. اما در اساس کلی اشتراکاتی با هم دارند. هر اساسنامه باید شامل این اطلاعات باشد: نام شرکت و نوع آن، موضوع شرکت، مدت شرکت، مرکز اصلی شرکت و شعب آن. سرمایه شرکت، تابعیت شرکت، سهم الشرکه یا سهام آن. مدیران شرکت و مسئولیت و اختیارات و حق الزحمه مدیران، صاحبان حق امضای شرکت.

سال مالی شرکت، حساب های سالانه، ترازنامه، مفاصا حساب، سود خالص اندوخته قانونی.

سود قابل تقسیم و تغییرات در سرمایه شرکت، کاهش و افزایش سرمایه. انتقال سهام بی نام، مسئولیت صاحبان سهام و تبدیل سهام، نحوه تشکیل مجامع عمومی اعم از عادی و فوق‌العاده. و مسئولیت دعوت اعضا، محل تشکیل مجامع، فاصله زمانی بین دعوت و تشکیل مجامع عمومی. تعیین دستور جلسه مجمع عمومی. هیئت رئیسه مجمع عمومی، صورتجلسات مجمع عمومی، مسئولیت بازرس و وظایف آن. حق الزحمه بازرسان، انحلال شرکت و تصفیه آن. از جمله اطلاعاتی است که در هر اساسنامه وجود دارد. با وجود اهمیت بسیاری که اساسنامه برخوردار است، ولی قابل تغییر می باشد. در مواقع ضروری و از طریق برگزاری جلسه مجمع عمومی فوق العاده.

هر یک از بندهای آن به شرط عدم مغایرت با قانون تجارت و موافقت اکثریت اعضا،  قابل تغییر می باشد.

آدرس: اصفهان- میدان جمهوری (دروازه تهران)- کوچه جنب بانک مسکن- ضلع شمالی فضای سبز- ساختمان ۱۱۰- واحد ۵

تلفن: ۰۳۱۳۷۱۲۰

همراه: ۰۹۱۳۷۲۱۳۴۰۰

0 مورد نقد و بررسی

مجله خبری بهینه ساز

→ خواندن مطلب قبلی

تیزر تبلیغاتی

خواندن مطلب بعدی ←

عادات مضر حس شنوایی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *