بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کابینت کلاسیک,اشپزخانه کلاسیک,کابینت ممبران,دکوراسیون کلاسیک

کابینت کلاسیک

پس از اندازه گیری کابینت و مشخص شدن طرح کابینت، ام دی اف خام تهیه شده برای اجرای طرح انتخابی، برای دستگاه های سی ان سی فرستاده می شود. پس از اجرا طرح کابینت بر روی ام دی اف خام، ام دی اف طرح دار شده برای دستگاه پرس وکیوم ممبران آماده می شود.

در هر صنف و شغلی که فعال هستید ، مسلما تا به اکنون نام دستگاه های پرس را شنیده و یا حتی طریقه ی کارکرد و کاربرد آن ها را به چشم دیده اید . این دستگاه ها با وارد آوردن فشار زیاد تحت شرایط خاص ، در اکثر موارد باعث به هم چسبیدن دو جسم به یکدیگر می شوند.دستگاه پرس وکیوم ممبران نیز کار مشابهی را انجام می دهد

کابرد دستگاه پرس وکیوم ممبران :

  • روکش کردن درهای کابینت پس از تراش در توسط دستگاه سی ان سی
  • روکش کردن انواع قطعات ساخته شده از MDF پس از برش با دستگاه سی ان سی (مانند قطعات تشکیل دهنده یک میز کامپیوتر، یک ست تخت خواب، یک کمد ساخته شده از ام دی اف یا غیره)
  • روکش کردن درهایی از جنس ام دی اف، پس از ساخت در از ام دی اف خام

تفاوت بین کابینت کلاسیک و کابینت مدرن :

تفاوت مشهود بین کابینت کلاسیک و کابینت مدرن داشتن دربهای ابزار خورده.تاج های بلند وستون های منبت کاری شده است. در طراحی کار کلاسیک تا حد امکان از قرینه سازی استفاده میشود که در کار مدرن امر قرینه سازی به ندرت استفاده میشود. یکی دیگر از تفاوت های کار کلاسیک از مدرن داشتن دربهای کشیده و بلند و داشتن هود های چوبی منبط کاری شده است که این امر باعث میشود زیباای دو چندان به کار بدهد. از دیگر مشخصه های کار کلاسیک داشتن ویترین های متنوع مشبک وداشتن شیشه های طرح دار می باشد. در آشپزخانه هایی که سبک کلاسیک کابینت اجرا میشود می توان ویترین ها را با ابعاد مختلف در جاهای مختلف مثل ابتدا و انتهای دیواری دو سمت باکس هود کمد های ایستاده ویترینی وحتی درب های ویترینی داخل اپن اجرا کرد.ولی سبک ویترین در کارهای مدرن کاملا متفاوت است. در کارهای مدرن به جای ویترین از طبقه یا شلف های نوری یا باکس های متنوع نظیر باکس تو در تو باکس افقی کشیده یا باکس های عمودی استفاده می شود. در کار مدرن بر خلاف کار کلاسیک تمام دیوار پوشیده نمیشود وهمین فضای های خالی بین کابینت ها باعث این امر میشود که کار مدرن نیز همانند کار کلاسیک زیبای منحصر به فرد خود را داشته باشد.

تماس با بهینه ساز