بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

دکور اتاق پسرانه :

در چیدمان و ترئین دکوراسیون اتاق نوجوان پسرانه باید به مسائل و موضوعاتی که بیشتر علاقه دارید توجه کنید. در تزئین دکوراسیون فقط نباید به رنگ های تازه، پرده های و روتختی های شیک و وسایل دکوراتیو دیواری (مانند تابلو و عکس) توجه کرد بلکه باید به عناصری مانند مبلمان و قفسه های نگهداری نیز توجه ویژه ای شود. دکوراسیون هر اتاق نوجوانی باید منعکس کننده شخصیت خود نوجوان باشد. در نتیجه بهتر است از رنگ های در قسمت دیوارهای اتاق استفاده کنید که بیشتر با خلقیات نوجوانان سازگار است. برای مثال می توانید یکی از دیوارهای اتاق را به رنگ قرمز یا لیمویی پر رنگ، یا آبی تیره و سبز درآورید و در باقی دیوارهای اتاق از همان رنگ ها منتهی با سایه های روشن تر و شدت کمتر استفاده کنید. برای ایجاد ترکیب بهتر در دکوراسیون اتاق خواب می توانید مبلمان اتاق را به رنگ های چوب روشن یا سفید انتخاب کنید تا میزان روشنایی اتاق را بالاتر ببرد.

دکور اتاق پسرانه

تم اتاق خواب پسرانه :

زمانی که می خواهید درباره تم اتاق یک پسر نوجوان تصمیم گیری کنید، حتما باید جایگاه ویژه ای برای نقاشی های هنری با موضوعات مختلف بروی دیوار در نظر بگیرد. برای مثال می توانید از تم ورزش های گروهی مانند فوتبال، بسکتبال و … یا اسنوبرد، موج سواری و شنا برای نقاشی روی دیوارهای استفاده کنید. البته برای پایین آوردن هزینه ها می توانید بجای نقاشی های گران قیمت از استیکرهای دیواری یا تابلوچسب ها استفاده کنید که گزینه بسیار ایده آل و شیکی نیز به شمار می روند.

دکوراسیون اتاق پسرانه

تزئین اتاق نوجوان پسرانه :

اگر نوجوان علاقه چندانی به چنین موضوعات ندارد بجای آنها می توانید با ایجاد قفسه ها و شلف های دیواری اجازه خودنمایی به افتخاراتی که او کسب کرده یا وسایل دکوراتیو مورد علاقه اش بدهید. البته در کنار قفسه ای برای وسایل دکوراتیو باید فضایی هم برای نگهداری دیگر لوازم ضروری آنها در نظر بگیرید. در چنین شرایطی انتخاب مدل شلف ها و قفسه های متحرک و مدولار بسیار کارآمد خواهد بود. در شکل های زیر مدل های مختلفی از دکوراسیون اتاق خواب های پسرانه را مشاهده خواهید کرد.

تم اتاق پسرانه

تزیین اتاق پسرانه

دکور اتاق نوجوان پسرانه

تم اتاق نوجوان پسرانه

تم فوتبالی اتاق نوجوان پسرانه

دکوراسیون اتاق نوجوان پسرانه

طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان پسرانه

طراحی دکور اتاق نوجوان پسرانه

طراحی اتاق پسرانه

تماس با بهینه ساز