بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

 

طراحی داخلی اتاق خواب

 

یکی از اصلی ترین بخش ها در هر خانه ای اتاق خواب است بنابراین بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک و بزرگ بیشترین دقت و خلاقیت را به کار ببرید.

انتخاب رنگ اتاق خواب کوچک یکی از مهم ترین عواملی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهتر است از رنگ های روشن و آرامش بخش در فضای اتاق خواب های کوچک استفاده کنید تا فضای اتاق خواب بزرگ تر از حد معمول به نظر برسد. رنگ های روشن نظیر زرد و سفید و آبی و … برای طراحی داخلی اتاق خواب های کوچک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ آبی

براي اتاق خواب رنگ آبي تيره بسيار مناسب است ؛ چون خوابي عميق و راحت را به دنبال دارد، ولي براي اتاقي که در تمام مدت روز آنجا هستيد نبايد از رنگ آبي تيره استفاده کنيد، زيرا اثرات آرام بخشي اين رنگ قوي است و ممکن است تاثير مطلوبي نداشته باشد و شخص به افسردگي متمايل شود. بعضي از رنگها مثل رنگ قرمز گرم هستند و جريان انرژي را افزايش مي دهند، ولي رنگ آبي به علت سردي باعث کند شدن جريان انرژي مي شود. رنگ آبي رنگ وسعت ، بزرگي و عظمت است ، به طوري که رنگ استخرها را هم مثل دريا آبي مي کنند.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

تخت خواب یکی از مهم ترین وسایل در فضای اتاق خواب بزرگ و کوچک است بنابراین بهتر است با توجه به فرم و شکل اتاق خواب تخت خواب مناسبی را انتخاب کنید. در فضای اتاق خواب ها با متراژ کوچک بهتر است از تخت خواب های کوچک و سبک استفاده کنید زیرا تخت خواب های بزرگ و جاگیر باعث می شوند فضای اتاق خواب شما کوچک تر از حد معمول به نظر برسد. تخت خواب های فرفورژه و فلزی برای اتاق خواب های کوچک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند و بهتر است این مدل تخت خواب ها را در گوشه ای از اتاق خواب قرار دهید تا فضای بیشتری برای عبور و مرور داشته باشید. تخت خواب ها و وسایل چند منظوره برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

طراحی داخلی اتاق خواب های کوچک

 

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ آبی

دکور اتاق خواب

تماس با بهینه ساز