کناف اتاق خواب

کناف اتاق خواب

به صفحه کناف اتاق خواب صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز خوش آمدید، اکنون که صفحه کناف اتاق و نمونه کارهای کناف اتاق پسرانه ، کناف اتاق دخترانه و کناف اتاق خواب مدرن صنایع بهینه ساز را مشاهده می کنید شاید برایتان جای سوال باشد که از کجا متوجه شویم که به کدام گروه تولیدی اعتماد کنیم تا به ما بهترین قیمت کناف اتاق خواب را بدهد.

یکی از قسمت هایی که در زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی منازل تأثیر بسیار زیادی دارد ، دیوارها و سقف ها هستند و از این رو طراحان و معماران داخلی دست به کار شدند تا با طراحی های مختلف در روی سقف ها و دیوارهای خانه ها ، باعث زیباتر شدن فضای آن شوند.

زیباسازی سقف با کناف اتاق خواب

یکی از مواردی که در زیباسازی بیشتر سقف های خانه ها به کار می رود ، استفاده از سقف های کاذب یا کناف ها است که هم سرعت عمل گروه طراحان را بالا می برد و هم هزینه ‌هایی که برای گچ کاری استفاده می شده کاهش پیدا می‌کند . پس این کار هم مقرون به صرفه است و هم جذابیت بالایی دارد و با یک نورپردازی زیبا در داخل کناف ها می توانید جذاب ترین فضاها را در قسمت ‌های مختلف خانه به وجود آورید.

 کناف اتاق خواب

استفاده از کناف ها در چند سال اخیر در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده

و این به دلیل قابلیت بالای کناف ها در اجرای طرح های متنوع در خانه و سقف ها توسط آن ها است .

 یکی از قسمت های خانه که بیشترین تاثیر را در آرامش و روحیه افراد دارد و می تواند در زیبایی کلی دکوراسیون داخلی منزل شما تاثیرگذار باشد اتاق خواب است که کناف اتاق خواب می‌تواند در طرح‌ های مختلفی تولید شده باشد و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه‌ ای که در اختیار دارید و همچنین فضای در دسترس ، طرح کناف اتاق خواب خود را مشخص کنید . کناف ها این قابلیت را در اختیار طراحان قرار داده اند که تمام خلاقیت ها و ایده های ذهنی خود را روی سقف و دیوارها پیاده کنند و فضای منحصر به فرد و جدیدی را در اتاق خواب ایجاد کنند.

کناف اتاق خواب چیست؟

 کناف ها در واقع صفحاتی هستند که روکش گچی دارند

اما به اندازه سقف های گچ کاری شده در آن ها گچ به کار نمی رود

و از این رو قیمت آن ها متناسب تر است

و برای ساخت کناف ، مخلوط گچ را به همراه هوا و به صورت فشرده بین دو سطح مقوایی قرار می‌ دهند که باعث می ‌شود کناف ها وزن خیلی سبکی داشته باشند و قیمت مناسبی داشته باشند.

کناف اتاق

مزایای کناف اتاق خواب

کناف ها مزایای بسیار زیادی دارند که از جمله آن ها :

نصب سریع این کناف ها می باشد و خیلی راحت می توان آن ها را تعمیر کرد و جالب اینجاست که بدانید کناف اتاق خواب مقاومت بالایی در برابر زلزله دارد و همین قضیه باعث امنیت بیشتر شما در خانه و اتاق خواب خواهد بود و کاهش هزینه های ساختمان سازی را به همراه دارد. برای ایجاد نورپردازی های مختلف در اتاق خواب می توانید طرح کناف را با توجه به سلیقه خود و میزان نوری که انتظار دارید در اتاق فراهم باشد انتخاب کنید

و نورپردازی خوب می‌تواند در جذابیت بیشتر فضا تأثیرگذار باشد.

 البته به این نکته توجه داشته باشید که:

نورپردازی هایی که در خانه شما به کار می ‌رود باید در سقف کناف باشد و با ارتفاع سقف و معماری دیوارها هماهنگی داشته باشد تا یک ظاهر زیبا و متعادل را در خانه شما و همچنین اتاق خواب تان فراهم کند. همانطور که گفته شد اتاق خواب ها فضاهایی هستند که تأثیر زیادی در شخصیت و روحیه افراد دارند و هر چه در زیباسازی و برقراری آرامش در این قسمت از محیط انرژی بیشتری مصرف کنید آن را به صورت کاملاً مشهود در عواطف و اخلاق خود خواهید دید.

سعی کنید برای دیزاین دکوراسیون اتاق خواب نهایت انرژی خود را به کار گیرید

و اتاق خواب خود را با طراحی های مختلف و جذابی که کناف ها دارند

به بهترین قسمت خانه و بهترین مکان برای آرامش و خواب تبدیل کنید.

کناف اتاق خواب

 

برخی دیگر از مزایای استفاده از کناف ها از قرار زیر است :

 • نصب آسان کناف ها بدون احتیاج به جوشکاری
 • سرعت کار بالا در اجرای کناف ها
 • فرم پذیری خوب کناف ها
 • رنگ پذیری و چسب پذیری بهتر کناف ها در مقایسه با سایر مصالح
 • نیاز به نیروی انسانی کمتر و راندمان کار بالا
 • مقاومت بالا در برابر زلزله و وزن سبک
 • عایق حرارتی

 یکی از موارد جالبی که در مورد سقف اتاق خواب وجود دارد این است که اتاق خواب ها تنها قسمتی از خانه هستند که سقف آن ها اهمیت بیشتری نسبت به پذیرایی و آشپزخانه دارد ، زیرا اتاق خواب جایی است که شما توجه بیشتر و نگاه بیشتری به سقف دارید و از این رو سقف اتاق خواب بیش از قسمت های مختلف خانه در چشم مخاطب خواهد بود و اعضای خانواده می‌توانند با نگاه کردن به سقف اتاق خواب، انرژی که لازم است را از محیط دریافت کنند

و همچنین می توانید نورپردازی های کناف اتاق خواب را به گونه ‌ای قرار دهید که به راحتی قابل تنظیم باشد

و بتوانید هنگام خواب یا مطالعه آن را به اندازه دلخواه تنظیم کنید.

کناف سقف اتاق خواب دخترانه ساده باشه یا شکلی؟

کناف سقف اتاق خواب دخترانه رویای فرزندتان را تکمیل می‌کند.

اگر برای برای دکوراسیون اتاق دخترتان به دنبال ایده‌های نو هستید؛ اصلا نباید سقف را فراموش کنید. دیزاین یک اتاق دخترانه زمانی تکمیل می‌شود که دیوارهای زیبای اتاقش به طراحی کناف سقف دوخته شوند. در این آلبوم چیدانه، کلی طراحی کناف برای اتاق دخترخانم‌ها تدارک دیده‌ایم. چه دخترتان کوچک است چه نوجوان، می‌توانید از این مدل کناف‌های ساده و فانتزی، در اتاقش به کار برید.

مدل کناف اتاق خواب دخترانه

 • کناف اتاق خواب ساده دخترانه
 • کناف اتاق خواب فانتزی دخترانه
 • کناف اتاق خواب عروسکی دخترانه

 

کناف سقف اتاق خواب دخترانه

بیشتر بدانید : میکروبورت

طراحی و اجرای کناف اتاق خواب پسرانه

شاید انتخاب نوع چیدمان و رنگ دیوارها و به طور کلی طراحی اتاق خواب پسران یکی از دغدغه های بسیاری از والدین باشد. از آنجا که پسر ها به طور کلی دارای شخصیت پر انرژی و هیجانی می باشند، بنابراین هنگام طراحی و تزیین اتاق خواب آنها باید این نکته را لحاظ کرد، مثلا از رنگ های شاد و پر انرژی برای دیوار اتاق آنها استفاده کرد. همچنین استفاده از تصاویر و وسایل ورزشی مورد علاقه آنها برای تزیینات اتاق خواب پسرانه نیز ایده جذابی استطراحی شخصیت های کارتونی و یا فانتزی و به طور کلی شخصیت ها و وسایل مورد علاقه پسرها نیز پیشنهاد جالب و جذابی برای تزیینات دیوارهای اتاق خواب آنها است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد؛

والدین لازم است، در هنگام چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب فرزند خود به این نکته توجه داشته باشند که از شلوغ کردن اتاق با وسایل اضافه بپرهیزند و سعی کنند محیط سرشار از آرامش و دلنشینی را برای فرزند خود فراهم نمایند.دکوراسیون هر اتاق خوابی باید بر اساس ویژگی های اخلاقی و فکری مالک اتاق خواب باشد تا فرد از بودن در اتاق خوابش به معنای واقعی کلمه لذت ببرد و در آن به آرامش برسد.

مدل کناف اتاق خواب پسرانه

 • کناف اتاق خواب پسرانه فوتبالی
 • کناف اتاق خواب پسرانه موزیک
 • کناف اتاق خواب پسرانه ورزشی

کناف سقف اتاق خواب پسرانه

ریزه کاری های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ریزه کاری هایی دارد که هر طراحی باید بدقت به آنها توجه کند تا بهترین فضا را در اتاق بوجود بیاورد.

اولین نکته ایی که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوجوان پسرانه باید توجه داشته باشد انرژیک بودن اتمسفر اتاق است. پسران در دوران نوجوانی و جوانی در اوج فعالیت و انرژی خود قرار دارند بنابراین نباید اتاقی طراحی کرد که برخلاف این روحیه پرانرژی آنها باشد. البته در انتخاب رنگ دیوار ها و تِم کلی اتاق باید نظر آنان را هم جویا شوید اما بطور کلی رنگ مناسب برای اتاق خواب های پسرانه می تواند قرمز و آبی با تناژهای متفاوت باشد.

این رنگ ها گرما و راحتی دلنشینی را برای دکوراسیون اتاق خواب های پسرانه بوجود می آورند

و احساسی خوشایند و دلپذیر را حتی در روزهای غمگین و گرفته  برای پسران جوان ایجاد می کند.

همچنین از رنگ های روشنی مانند نارنجی و زرد در اتاق خواب خود استفاده کنید که هم گرم هستند و هم نشاط آور.

 

طرح های سقف کناف در اتاق خواب

سقف کناف یا به نوعی سقف های کاذب با ایده ها و طرح های جذاب، بسیار مورد استقبال می باشند.

در واقع سقف کناف، لایه های روکش دار گچی می باشد

که به اسکلت ساختمان متصل می شوند.

کناف از لحاظ هزینه کمتر، ایمنی بالا و کاربرد آسان بسیار مورد توجه می باشد.

کناف اتاق خواب مدرن و شیک

کناف خواب مدرن فضایی بسیار شکیل و آرامبخش به وجود می آورد و در معماری داخلی مدرن ساختمان سقف های کناف که در واقع نوعی از سقف های کاذب می باشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که در بالا نیز اشاره شد به دلایلی همچون پایین بودن هزینه آن در مقایسه با دیگر سقف های کاذب، عایق بودن، ساختار مفصلی کناف و مقام بودن در برابر زلزله امروزه استفاده از سقف کناف بیشتر مورد توجه قرار گرفته است،

علاوه بر این مواد برای اجرای این سقف به تعداد نیروی کمتری نیاز می باشد

ودر کناف خواب مدرن دقت و سرعت انجام آن نیز بالا است و راحت تر و سریعتر می توان آن را بازسازی و تعمیر کرد، ضمن اینکه طراحان با دست باز تری می توانند مدل های کناف را روی دیوار و یا سقف پیاده نمایند و پوششی ایده آلی است که با کمک آن می توانند به راحتی تاسیسات ساختمانی را عبور دهند. در واقع این نوع طراحی برای دکوراسیون اتاق خواب ایده ای فوق العاده می باشد که مزیت های بیشماری دارد و نمی توان آن ها را نادیده گرفت سبک کناف خواب مدرن به اکثریت سلایق میاد و سبکی زیبا و آرامبخش به خواب ها میدهد.

از دیگر مزیت های استفاده از کناف خواب مدرن امکان طراحی نورپردازی با تنوع بیشتر و جذاب تر است

کناف سقف اتاق خواب

 

طرح های جدید کناف اتاق خواب

در خانه های امروزی و خانه ها قدیمی سقف ها و دیوار اتاق ها بسیار ساده طراحی شده اند و نهایت تزئینی که در این خانه ها به کار برده شده است حاشیه های گچبری شده می باشد.شما با استفاده از طرح های جدید کناف اتاق خواب می توانید به سادگی و با هزینه ای مناسب دکوراسیون اتاق خود را تغییر داده و اتاق زیبایی را برای خود طراحی کنید

بیشتر بدانید : کناف سقف

 

طرح کناف اتاق با هارمونی آبی و سفید

این طرح از کناف که برای اتاق خواب در نظر گرفته شده است

به نوعی نشان دهنده اقیانوس آبی می باشد

که آرامش خاصی را برای شما به وجود می آورد.

در این طراحی سقف و دیواره اتاق ها به صورت لایه لایه ومواج طراحی می شوند

اتاق خواب مدرن

در این سبک از طراحی کناف اتاق خواب از پوسترهای گل دار برای پس زمینه پشت تخت استفاده می شود همین پوستر های گلدار هارمونی هایی نزدیک به رنگ صورتی دارند که برای سقف و دیواره اتاق ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مدرن و لوکس

این ایده از طراحی کناف برای اتاق خواب ترکیب دو فرم دایره و مستطیل می باشد که با نورپردازی های مخفی می تواند از ویژگی های منحصر به فرد اتاق خواب لاکچری باشد.

طراحی ساده

همیشه برای طرح های جدید کناف اتاق خواب لازم نیست حتما از روش های پیچیده استفاده شود بلکه شما می توانید با استفاده از باکس های کناف ساده و یک نور مخفی جلوه خاص و ویژه ای به اتاق خواب خود دهید.

ایده و طرح کناف اتاق خواب در صورت سادگی ، می تواند هزینه های اجرا را کم کند.

مدل خطی

یکی دیگر از طرح های کناف برای اتاق خواب مدل خطی می باشد

که داری ایده بسیار متفاوتی می باشد

که استفاده از این ایده نه تنها در سقف بلکه برای دیوارهای اتاق نیز مورد استفاده قرار می گیرد

طراحی فرمی بدنه

که در این طرح  سقف اتاق خواب با بهره گیری از نور مخفی جلوه زیبایی به فضای داخلی می دهدتزیینات دکوراسیون داخلی باید دارای سبک های مشخص بوده و از این سبک ها پیروی کند. سبک هایی همچون مدرن، کلاسیک، صنعتی یا امروزییکی از مهم ترین عناصر اصلی در دکوراسیون سقف و دیواره ها می باشند که متاسفانه در طراحی دکوراسیون توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می شوند

 

کناف سقف اتاق خواب

کناف خواب مدرن نیز خاصیت و ویژگی مخصوص به خودش را دارد

که آنرا از سبک کلاسیک متمایز می کند.

این سبک با طراحی های صاف، مستقیم و گوشه داری که دارد زیبایی خاصی را برای فضای شما به وجود می آورد

اگر اتاقهای شما دارای فضاهای کوچکی می باشند

انتخاب طرح های چند طبقه کناف می تواند بهترین انتخاب شما باشد

شما با استفاده از این کناف ها عمق بیشتری را به فضای اتاق خود می دهید

و می توانید آن ها را به شکل های متنوع بسیاری تزیین کنید.

اما اگر فضای شما بزرگ می باشد از رنگ های مختلف در طبقات استفاده کنید

یا هر طبقه را به شکل متفاوتی در آورید این کار فضای شما را دل باز تر نشان خواهد داد.

 

کناف اتاق برای چه مکان هایی قابلیت اجرا دارد؟

اتاق خواب پسرانه، اتاق خواب دخترانه، اتاق خواب مستر، اتاق خواب کودک و غیره

قیمت کناف اتاق چگونه محاسبه می شود؟

پس بررسی طرح مورد نظر شما و متراژ کار قیمت کناف اتاق خواب بر اساس نوع طرح و سختی کار محاسبه می گردد.

→ خواندن مطلب قبلی

دکور کناف

خواندن مطلب بعدی ←

تشک خوشخواب

نوشتن نظر شما