تعمیر آیفون آلدو مدل V412

تعمیر آیفون V412 آلدو

تلفن تماس بهینه ساز

شرکت آلدو با هدف تولید آیفون های تصویری و جک های پارکینگتاسیس شد که فعالیت خود را از سال ۸۹ شروع کرده به طوری که هم اکنون می توان بعضی از محصولات این شرکت را رقیب جدی محصولات خارجی دانست و در این مدت توانسته اعتماد مشتریان آیفون تصویری را به خود جلب کند. تعمیر آیفون آلدو مدل V412 از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به مدل پرطرفدار و با قدمت ۱۰۴۰ شرکت تابا است که در میان محصولات فروشگاه اینترنتی آریا ایمن فروش بسیار بالایی را دارد.

تعمیر آیفون آلدو مدل V412

البته این مانیتور از بیشتر قابلیت های یک مانیتور مدرن از جمله حافظه ی داخلی و ارتباط داخلی محروم است اما قابلیت ارتباط داخلی با نگهبانی را دارد که هر واحد می تواند به صورت محرمانه با قسمت نگهبانی صحبت کند. تعمیر آیفون آلدو مدل V412 به دلیل قیمت مناسبش برای پروژه های بزرگ بسیار مقرون به صرفه است که باعث کاهش هزینه ها در ساخت وساز می شود. این مانیتور دارای قابلیت افزودن گوشی موازی یا صوتی را دارد که می توان از ۲ مانیتور در قسمت ها ی مختلف یک واحد مسکونی استفاده کرد.

تعمیر آیفون آلدو مدل v412

بسته ی آیفون تصویری آلدو مدل V412 شامل این موارد می باشد :

مانیتور تصویری ۴.۳ اینچی

هندست و یا گوشی

براکت نصب مانیتور بر روی دیوار

همراه یک کانکتور ۵ پین و یک کانکتور ۲ پین

سیم برق مانیتور ، رولپلاک ، پیچ و وارنیش

دفترچه راهنما و کارت گارنتی

طراحی ظاهری آیفون تصویری آلدو مدل V412

تعمیر آیفون تصویری آلدو مدل V412 دارای ظاهری آشنا برای همه ی ماست که شاید همه ی ما یکبار آن را در زندگیمان دیده ایم، ظاهری بسیار ساده در عین حال دوست داشتنی، همانطور که در بالا به آن اشاره شد ظاهر این مدل شباهت بسیاری به مدل ۱۰۴۰ شرکت تابا دارد. این مدل به رنگ سفید تولید می شود و دارای یک صفحه نمایش ۴.۳ اینچی که یک قاب پلاستیکی مات روی آن قرار گرفته، دکمه های مکانیکی این مانیتور در پایین صفحه نمایش قرار دارد.که می توان برای ارتباط برقرار کردن با این آیفون تصویری از آن ها استفاده کرد. هندست این مانیتور سمت چپ آن قرار دارد و طوری طراحی شده که به راحتی قابل برداشتن است و کاربر هنگام استفاده از آن کاملا آن حس راحتی را احساس می کند این مانیتور دارای اندازه ی ۲۲.۷ سانتی متر برای طول و ۱۹ سانتی متر برای عرض و ۵.۵ سانتی متر برای عمق می باشد.

مشخصات فنی آیفون تصویری آلدو مدل V412

وقتی صحبت از یک آیفون تصویری پرفروش به میان می آید ذهن هر کسی به سمت یک مانیتور با قابلیت های فراوان می رود اما آیفون تصویری آلدو مدل V412 اگر چه از قابلیت های زیادی پشتیبانی نمی کند ولی با این حال توانسته اعتماد مشتریان خود را به خوبی جلب کند. از لحاظ مشخصات فنی این آیفون تصویری دارای یک صفحه نمایش ۴.۳ اینچی است که وسعت دید قابل قبولی را به مشتری می دهد. و از قابلیت ارتباط با نگهبانی نیز پشتیبانی می کند که با اضافه کردن یک سیم جدا می توانیم از این قابلیت استفاده کنیم.

در ادامه به معرفی ویژگی های فنی آیفون تصویری آلدو مدل V412 می پردازیم :

صفحه نمایش آیفون تصویری آلدو مدل V412

آیفون تصویری آلدو مدل V412 دارای یک صفحه نمایش به اندازه ی ۴.۳ اینچ است که دیگر مشکل واضح نبودن تصویر محوطه ی بیرون را از بین می برد. و یک تصویر با کیفیت و با جزییات بالا را در اختیار مشتریان آیفون تصویری می گذارد. و از قسمت پایین مانیتور می توانید روشنایی صفحه نمایش را کم و زیاد کنید. اندازه ی این صفحه نمایش در کنار کیفیت خوبش می تواند رضایت مصرف کننده را در هنگام استفاده از به همراه داشته باشد چرا که دیگر نیاز نیست به دلیل واضح نبودن تصویر تمام تلاش خود را برای دیدن مخاطب پشت درب بکنید.

استاندارد صفحه نمایش به کار رفته در این مدل LED می باشد که زاویه دید بسیار خوبی به ما می دهد یعنی هم از بالا و پایین و هم از چپ و راست تصاویر بهتر دیده می شوند.

رابط کاربری و کلید ها در مدل V412

آیفون تصویری آلدو مدل V412 همانطور که دارای ظاهری ساده است از یک رابط کاربری ساده استفاده کرده تا مخاطب مورد نظر بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده بدون شک یکی از فاکتور های مهم در طراحی یک مانیتور رابط کاربری آن است این آیفون تصویری دارای سه دکمه ی مکانیکی است که دکمه ی اول از بالا برای نمایش تصویر بیرون محوطه استفاده می شود و دکمه ی دوم برای ارتباط با نگهبانی و دکمه ی سوم برای باز و بسته کردن درب ساختمان استفاده می شود. علاوه بر این دکمه ها یک سری دکمه ی دیگر در پایین مانیتور قرار دارد که برای تنظیماتی از قبیل روشنایی صفحه نمایش ، رنگ صفحه نمایش و خاموش و روشن کردن آن استفاده می شود.

قابلیت ارتباط با نگهبانی

تعمیرات آیفون تصویری آلدو مدل V412 در تهران دارای قابلیت ارتباط با نگهبانی است یعنی هر واحد می تواند به صورت کاملا محرمانه با نگهبانی ارتباط صوتی برقرار کرده این قابلیت در مجتمع مسکونی های با تعداد واحد بالا بسیار ضروری به نظر می رسد.

افزودن گوشی موازی و صوتی

از دیگر قابلیت های آیفون تصویری آلدو مدل V412 افزودن گوشی موازی و صوتی است که می توان از دو مانیتور دیگر به جز مانیتور اصلی در یک واحد مسکونی استفاده کرد به عنوان مثال می توانید یک مانیتور را در اتاق خوابتان و یک مانیتور را در کنار درب ورودی نصب کرد که اگر در هنگام زنگ خوردن مانیتورتان در اتاق تان بودید دیگر نیاز نیست تا دم درب ورودی بیایید به راحتی می توانید به وسیله ی مانیتور نصب شده در اتاقتان درب را باز کنید.

تماس با بهینه ساز

0 Reviews

→ خواندن مطلب قبلی

تعمیر آیفون تصویری مدل V725 آلدو

خواندن مطلب بعدی ←

تعمیر آیفون آلدو مدل V414

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.