تعمیرات لوستر

تعمیرات لوستر,تعمیر لوستر

درحال حاضر تعمیرات لوستر انجام نمی گیرد لطفا از تماس با شرکت جهت تعمیرات خودداری فرمایید.

تعمیر لوستر

به صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز تنها مرکز تخصصی تعمیر لوستر ال ای دی و نصب لوستر خوش آمدید:

اکنون که صفحه تعمیرات و نصب لوستر را مشاهده می کنید از شما مشتریان گرامی خواهشمندیم قبل از تماس تلفنی توجه فرمایید که :

در صورتیکه لوستر نصب شده شما تحت مدت گارانتی شرکت نصب کننده ای می باشد، خواهشمند است حتما در مرحله اول با همان شرکت و از طریق همان محل اقدام نمایید، زیرا به هیچ عنوان قصد دخالت در کار همکاران را نداریم.

بهینه ساز با بیش از ۱۰ سال تجربه تنها نمایندگی تخصصی تعمیر لوستر های مدرن، اسپرت، کلاسیک و… می باشد.همانطورکه مستحضر هستید و مشاهده می کنید تقریباً اکثر لوسترهای نصب شده در محل شما از نوع ال ای دی می باشد. صنایع بهینه ساز خبره ترین نصاب ها را در اختیار دارد و با اطمینان به مشتریان عزیز این پیام را می دهد که تعمیرات لوستر ال ای دی خود را به ما بسپارید تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل لوستر شما اقدام نمایند

تعمیر لوستر

تعمیرات لوستر

از جمله تعمیرات و خدمات مربوط به لوستر که توسط این نمایندگی انجام می گیرد به شرح زیر است :

۱- تعمیرات لوسترهای مدرن

۲- نصب لوستر مدرن، کلاسیک، اسپرت، کلاسیک و …

۳- نصب و تعمیر لوسترهای کنترلی

۴- نصب و تعمیر لوسترهای شاخه ای

۵- نصب و تعمیر انواع لوستر کریستالی

۶- جابجایی لوستر های ال ای دی و شاخه ای بصورت تخصصی

۷- ریموت دار کردن لوستر و تعویض ترانس ال ای دی

تعمیر لوستر ال ای دی

تعمیرات لوستر ال ای دی:

تمامی موارد ذکر شده برای انواع لوسترهای ال ای دی، لوستر شاخه ای، لوستر اسپرت، لوستر کلاسیک، انواع لوستر کنترلی، لوستر سقفی ال ای دی، لوستر سه شعله، لوستر کریستالی، لوستر برنزی، لوستر چینی میباشد. هنگام خرید لوستر سقفی ال ای دی چند مورد را باید در نظر گرفت. قدم اول طرح لوستر سقفی ال ای دی و دوم حجم و ارتفاع این مدل است.نور ایجاد شده توسط لوستر سقفی ال ای دی به دو صورت لامپ هالوژن LED و SMD که معمولا به رنگ سبز،زرد،آبی،سفید و قرمز است تولید می شود.

تعمیرات لوستر کریستالی

در لوستر ال ای دی شکل و اندازه کریستال ها باهم متفاوت اند و به شکل چند وجهی، لوزی های کوتاه و بلند می باشند. قیمت لوستر ال ای دی بر اساس تعداد کریستال،نوع کریستال،بدنه و سینی که کریستال ها روی آن قرار دارند متفاوت است.یکی از مهمترین مزیت لوستر سقفی ال ای دی این است که کریستال های شیشه ای می تواند نور لامپ ها را به صورت چشم گیری منعکس کنند و درخشش نور بیشتری داشته باشند.برای همین باید در خرید لوستر سقفی ال ای دی،به نوع و جنس کریستال دقت کرد.

تعمیر لوستر کنترلی

نصب لوستر

در نصب لوستر ها مهمترین کار، طریقه نصب قلاب و زنجیر برای لوستر است. اگر ساختمان هنوز نیمه کاره است، بهترین کار این است که یک زنجیر را به تیر آهن های سقف جوش دهید. که این بهترین و ایمن ترین روش برای آویزان کردن لوستر است.  اولین مرحله در نصب لوستر های ال ای دی و اس ام دی نصب پلیت روی سقف می باشد.این کار بسته به نوع سقف به اشکال مختلفی صورت می پذیرد.

نصب لوستر در تهران

ابزار نصب لوستر

دریل، پیچ گوشتی، پیچ و رولپلاک، انبردست و فاز متر

برای سقف های کاذب به جای پیچ و رولپلاک از پیچ پروانه استفاده می شود

این نوع پیچ ها همانند شکل پایین از قسمت پروانه مانند جمع شده و پس از وارد شدن به قسمت بالایی سقف مجدد باز شده و روی سقف قرار می گیرند.

لوستر شاخه ای

با توجه به شکل پایین می توانید به چهار طرف پلیت زنجیر وصل کرده و آن را به قلاب سقف وصل کنید که این کار باعث می شود که لوسترتان از سقف فاصله بگیرد و بهتر آن است که با استفاده از دریل ۴ عدد سوراخ زیر شیارهای چهار طرف پلیت زده و سپس با استفاده از پیچ و رولپلاک پلیت لوستر را روی آن نصب کنید(شکل سمت چپ. برای سقف های کاذب به جای پیچ و رولپلاک حتما از پیچ پروانه استفاده کنید. سقف های کاذب بر عکس سقف های معمولی در قسمت بالا خالی بوده و چنانچه از پیچ و رولپلاک استفاده کنید احتمال سقوط لوسترتان وجود دارد.

جابجایی لوستر

نصب لوستر در خانه نوساز

الف: اگر سقف اتاق از نوع “سقف کاذب” نیست، شما باید از رول بولت هایی که در تصویر پایین آمده است استفاده کنید. این رول بولت ها در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد و هر چه لوستر شما سنگین تر باشد، باید از رول بولت های بزرگتری استفاده کنید. نحوه نصب آنها هم به این صورت است که ابتدا با دریل سقف را سوراخ کنید طوری که رول بولت با یک فشار خیلی کم داخل سوراخ قرار گیرد. آنگاه قسمت چنگک مانند آن را با انبردست آن قدر بچرخانید که پره های رول بولت در سقف باز شود و کاملاً محکم شود. آنگاه لوستر را به چنگک رول بولت وصل کنید و سپس سیم های که از کلید برق آمده را به لوستر وصل کنید.

تعمیرات لوستر

برای نصب این مدل رول بولت ها در سقف کاذب، باید با دریل، سقف را سوراخ کنید (پیشنهاد می کنیم مته شماره ۱۶ استفاده کنید)، به طوری که انگشت شصت به راحتی داخل سوراخ جا شود. سپس پروانه های پیچ را بسته و آن را در سوراخ فشار دهید. مشاهده می کنید که پروانه های آن در داخل سقف کاذب باز می شود. حالا قسمت چنگک مانند آن را بچرخانید تا محکم شود.

آنگاه لوستر را به آن آویزان کنید. مانند تصویری که در پایین مشاهده می کنید.اگر وزن لوستر بیشتر از ۱۰ کیلوگرم است، حتماً باید به نحوی سقف کاذب را بردارید و به سقف اصلی ساختمان برسید. بعد قلابی را به سقف اصلی ساختمان جوش دهید یا از رول بولت هایی که در قسمت الف توضیح داده شد، استفاده کنید. اما رول بولت هایی که در سقف نصب می شوند توانایی تحمل لوسترهای با وزن حداکثر ۱۵ کیلوگرم را دارند.

نصاب لوستر در تهران

نصب لوستر کریستالی

حالا زمان وصل کردن کریستال های لوستر است برای این کار کریستال ها را به ریسه های بافته شده شبیه تسبیح وصل می کرده.

سیم کشی پشت سینی تمامی لوستر های LED-SMD ایران لوستر وصل شده بوده و فقط دو سیم که معمولا به رنگ قرمز و مشکی هستند آزاد رها شده اند و این دو سیم همان ورودی برق لوستر هستن که بهتر است سیم قرمز را به فاز سقف و سیم مشکی را به نول سقف وصل کنیم (این کار را با فازمتر انجام می دهیم)

تعمیر تخصصی لوستر

نکته مهم: به هنگام وصل کردن سیم برق لوستر سعی کنید برق را از ورودی منزل قطع کنید.این امر را برای لوستر هایSMD جدی تر بگیرید زیرا لامپ های SMD روی لوستر بدون پوشش هستند و امکان برخورد میله های آلومینیومی یا دست به آنها وجود دارد که همین امر سبب سوختن آنها می شود.

پس از اتصال سیم های برق، چهار عدد سوراخ روی سینی لوستر را با چهار عدد پیچی که از پلیت به سمت پایین قرار گرفته شده تنظیم کرده و پیچ ها را از سوراخ رد می کنیم و مهره های روی پیچ را بسته تا سینی لوستر به طور کامل به سقف بچسبد.

تعمیر لوستر ریموت دار

همانطور که گفته شد این محصول از میله های آلومینیومی و کریستال تشکیل شده.

می توانیم میله ها را قبل از نصب سینی محصول به آن متصل کنیم.

برای نصب میله ها حلقه هایی شبیه حلقه کلید درون کارتن لوستر قرار داده شده است و دقیقا به همان شکلی که کلید را درون دسته کلید قرار داده می شود این میله ها نیز باید حلقه شوند بعد از انداختن حلقه ها به حلقه های روی سینی لوستر نصب می کنیم.

لوستر ال ای دی

→ خواندن مطلب قبلی

اجرای فضای سبز

خواندن مطلب بعدی ←

قیمت پنجره دوجداره

نوشتن نظر شما