بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور

تلفن تماس بهینه ساز
شرکت آکسون فراز صنعت نماینده رسمی شرکت بهینه ساز می باشد،بازسازی آسانسور یکی از نکات مهمی است که در هر ساختمان باید به آن پرداخته شود. در صورت نیاز می‌توان به نوسازی آسانسور پرداخته یا مشکلات دیگر آن برطرف کرد. بازسازی آسانسور در تهران توسط شرکت بهینه ساز با مناسب‌ترین قیمت انجام شده و شما می‌توانید مواردی از جمله بازسازی کابین آسانسور را انجام دهید.

بازسازی آسانسور

مانند تمام اجزای یک ساختمان، آسانسورها نیز بعد از مدتی به نوسازی آسانسور نیاز پیدا می کنند. و باید هرچه زودتر برای بازسازی و تعمیر آنها دست به کار شد. اگر دوست دارید بدانید در هنگام بازسازی آسانسور چه کارهایی باید انجام شود، تا انتهای این نوشته همراه ما باشید. به طور کلی می توان گفت که تجهیزات آسانسور به دلیل کار زیاد، فرسودگی، مشکل در نصب و استفاده نادرست خراب می شوند. و به تعمیر آسانسور یا تعویض نیاز پیدا می کنند.

بیشتر بدانید : سرویس و نگهداری آسانسور

ما در ادامه قصد داریم که نمونه‌های خوبی از کارهایی که باید انجام شود را نام ببریم. تعویض موتور گیربکس آسانسور در هنگام نوسازی آسانسور توسط متخصصین انجام می‌شود. تعویض سیم بکسل های آسانسور نیز باید توسط متخصص انجام شده و اطمینان کامل از ایمنی آن‌ها صورت گیرد. بازسازی و تزئین کابین آسانسور نیز بنا به خواست مشتری انجام شده و باید در بازسازی کابین آسانسور به نکات مهمی توجه شود. تعویض کابل های آسانسور، یکی از نکات مهمی است که در نوسازی آسانسور در تهران به آن توجه می‌شود. تعمیر یا تعویض ریل های آسانسور نیز برای ایمنی آسانسور اهمیت بسیار زیادی دارد.

نوسازی آسانسور

اهمیت بازسازی آسانسور

از طریق تعویض تابلوی کنترل داخل کابین آسانسور می‌توانید رضایت بیشتری را برای ساکنین ساختمان و مشتری فراهم کنید. تعویض سیستم های ایمنی داخل چاله آسانسور نیز در این زمینه اهمیت دارد که باید به آن توجه کنید. البته تعمیر و یازسازی آسانسور به موارد بالا محدود نمی شود. گاهی اوقات باید آسانسور را به صورت کامل تعویض کرده و آسانسور جدید را نصب کرد. از دلایل مهم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعویض دیواره های کابین آسانسور
 • تعویض سقف و کف کابین آسانسور
 • تعویض شستی داخل و بیرون کابین
 • زیر سازی mdfو ضمانت نامه کتبی
 • تمام کارها در ساختمان انجام می شود

شرکت بهینه ساز با داشتن سابقه درخشان در زمینه انجام امور ساختمانی، خدمات گسترده‌ای مانند نوسازی و تعمیر آسانسور، اجرای فضای سبز داخل ساختمان و موارد دیگر را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. کادر مجرب این شرکت در خدمت شما خواهند بود. در صورت نیاز به دریافت مشاوره یا مطرح کردن سوال، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱-۶۶۰۶۳۵۳۸ تماس حاصل کنید.

از دیگر دلایل اهمین بازسازی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تضمین امنیت و آسایش
 • بهینه بودن و عملکرد بالای آن
 • قابلیت اطمینان بالا
 • مدیریت زمان و هزینه
 • اعتبار تجدید شده
 • کم کردن هزینه های ناشی از خرابی آن
 • احساس مثبت برای مسافرین و اعتبار بالای ساختمان
زمان نیاز به بازسازی آسانسور

اگر در آپارتمان خود و در هنگام استفاده از آسانسور، نشانه های زیر را مشاهده کردید، مطمئن شوید که آسانسور شما به تعمیر و بازسازی نیاز دارد: سرعت رفت و آمد آسانسور کند شده است و شما باید زمان زیادی منتظر بمانید تا بتوانید از آسانسور استفاده کنید. افراد و ساکنان آپارتمان شما از کیفیت شروع حرکت و توقف آسانسور رضایت ندارند و احساس ناامنی می کنند.

سروصدای غیرعادی در کابین آسانسور شنیده می شود و آسانسور با تکانه های شدید همراه است. گاهی اوقات آسانسور به صورت خود به خودی خاموش می شود و بعد از مدتی دوباره شروع به کار می کند. بیش از ۱۰ سال از تاریخ نصب آسانسور گذشته است و در این مدت بازسازی و تعمیر نشده است. با دیدن موارد بالا، باید بدانید که زمان تعمیر و بازسازی آسانسور شما فرا رسیده است و باید برای نوسازی اسانسور خود اقدام کنید.

بازسازی و تعمیر آسانسور خود را به چه کسی بسپارید؟ وجود یک آسانسور سالم و تمیز در مجتمع های مسکونی و اداری اهمیت زیادی دارد. زیرا باعث حفظ امنیت جان افراد می شود و مانع از بروز اتفاقات غیرمنتظره می شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای تعمیر و نوسازی آسانسور خود به شرکت خدمات آسانسور جامعی مراجعه کنید. که تخصص و تجربه کافی را داشته باشد و تعمیرکار آسانسور آن مرکز بتواند این کار مهم را به خوبی و متعهدانه انجام دهد.

بازسازی آسانسور در تهران

بازسازی آسانسور تنها به تسهیلات فنی آن مربوط نمی شود و در برخی موارد لازم است داخل کابین تغییرات عمده ای پیدا کند. فضای داخل کابین آسانسور می تواند برای ساختمان های اداری جنبه تبلیغاتی داشته باشد و برای ساختمان های مسکونی نیز اعتبار و ارزش ملک را بالاتر نشان دهد. از این رو اقدامات مربوط به بازسازی آسانسور در تهران و تزئینات کابین آسانسور متقاضیان زیادی دارد. برای تحقق این امر اقدامات زیر توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود:

 • آینه کاری دیوارها
 • نصب پانل های دیواری با متریال های متفاوت فلز، پلاستیک و MDF
 • کف سازی کابین آسانسور با سنگ، کفپوش لاستیکی یا موکت
 • نصب آیفون
 • تعویض درب آسانسور معمولی با درب اتوماتیک
 • تزئینات گرافیکی

تمام این موارد با توجه به بودجه و خواسته شما انجام خواهد شد. باید در نظر داشته باشید که تغییرات جزئی هم می توانند بسیار چشمگیر باشند. از پیشنهادات ارائه شده توسط افراد متخصص در زمینه بازسازی آسانسور در تهران استقبال کنید و راهنمایی های آنان را به کار بگیرید.

اقدامات لازم در بازسازی آسانسور

هنگام بازسازی آسانسور به اقدامات زیر نیاز دارید:

 • تعویض موتور گیربکس آسانسور
 • تعویض سیم بکسل های آسانسور
 • بازسازی و تزئین کابین آسانسور
 • تعویض کابل های آسانسور
 • تعمیر یا تعویض ریل های آسانسور
 • تعویض تابلوی کنترل داخل کابین آسانسور
 • تعویض سیستم های ایمنی داخل چاله آسانسور

نوسازی آسانسور و مزایای آن

اگر نمی دانید که چرا باید برای تعمیر و بررسی آسانسور خود اقدام کنید، باید بدانید که سرویس آسانسور مزایای زیر را به دنبال دارد: نوسازی و تعمیر آسانسور باعث کاهش هزینه های تعمیر موتور آسانسور و تعمیر کابین آسانسور می شود. با بازسازی آسانسور، استفاده از آسانسور راحت تر و بهتر می شود.

بازسازی کابین آسانسور

در هنگام تعمیر و بازسازی اسانسور می توان تمام اجزای فرسوده و قدیمی را با تجهیزات جدید جایگزین کرد. بعد از بازسازی و نوسازی آسانسور، میزان امنیت افراد در آسانسور بسیار بیشتر می شود. در هنگام تعمیر آسانسور، می توان امکانات جدید مانند سیستم برق اضطراری و… را به تجهیزات آسانسور اضافه کرد که این موضوع باعث مجهزتر شدن آسانسور خواهد شد. تعمیر کامل آسانسور باعث کاهش مصرف انرژی می شود و باعث می شود هزینه برق ساختمان و پول شارژ کمتر شود.

نوسازی کابین آسانسور

همانطور که می دانید، با استفاده چندین ساله از یک آسانسور، این سیستم کم کم و به مرور زمان فرسوده شده و در اثر فرسودگی قطعات، نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا می کند. گاهی با بازسازی برخی قطعات همچون کابین آسانسور می توان آسانسور را نو و مدرن نمود. از آنجایی که کابین آسانسور بیشتر از قطعات دیگر در معرض دید استفاده کنندگان است، باید در نگهداری و حفظ ایمنی آن تلاش نمود. با پی روی کردن از قوانینی همچون ظرفیت و استفاده اخلاقی از کابین آسانسور، این بخش از آسانسور کمتر دچار آسیب شده و دیرتر فرسوده می شود. گاهی کابین هم نیاز به بازسازی دارد.

در بسیاری از موارد طراحی داخل کابین ها براساس مدل های قدیمی ایجاد شده اند که بعضا با سلیقه استفاده کنندگان سازگار نیست. بد نیست قبل از اینکه به تعویض کل کابین فکر کنیم به بازسازی داخل کابین توجه کنیم. در قبال بازسازی آسانسور باید هزینه ای پرداخت کرد، که البته این هزینه ها در بازسازی بخش های مختلف کابین متفاوت است. برای مثال هزینه‌های جداگانه زیر را می‌توانیم داشته باشیم:

 • تعویض صفحه کلید یا شاسی کابین
 • تعویض پوشش داخلی
 • تعویض دستگیره
 • تعویض لامپ های روشنایی کابین
 • و …

بازسازی آسانسور در تهران

جمع‌بندی بازسازی آسانسور

در این مطلب روی این موضوع تاکید شد که بازسازی آسانسور آن را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید. زیرا آنها به نوع و جنس متریال ها و مصالح برای بازسازی کابین آسانسور توجه می کنند. و با توجه به وزن کلی کابین آسانسور، تغییرات لازم را اعمال می کنند. این موضوع نیز مهم است. که شرایط و تجهیزات اسانسور یک مجتمع مسکونی با تجهیزات اسانسور یک مجتمع اداری و تجاری فرق دارد. افراد متخصص و حرفه ای برای تعمیر اسانسور به قدرت موتور آسانسور توجه می کنند. و با توجه به قدرت موتور آسانسور و نوع کاربری اسانسور، کارهای لازم را در کابین اسانسور اعمال می کنند تا فضای آسانسور استاندارد، نو و تمیز شود.

خدمات بازسازی آسانسور در تهران نیز به‌صورت گسترده انجام شده و می‌توانید در سریع‌ترین زمان چنین خدمات را دریافت کنید. هزینه خدمات بسیار مناسب بوده و می‌تواینید حتی به‌صورت دوره‌ای نیز چنین خدماتی را دریافت کنید.

→ خواندن مطلب قبلی

غرفه سازی

خواندن مطلب بعدی ←

آسمان مجازی

نوشتن نظر شما