آسمان مجازی

آسمان مجازی آسمان مجازی پذیرایی

تلفن تماس بهینه ساز

آسمان مجازی یکی از سقف‌های نوین در سرتاسر جهان است که در کشور ما نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. آسمان مجازی آشپزخانه در کنار آسمان مجازی پذیرایی می‌تواند طرح مدرن و جذابی به خانه شما بدهد. ما در این مطلب به‌صورت کامل به این مباحث پرداخته و نمونه‌های دیگری مانند آسمان مجازی طرح گل و آسمان مجازی دستشویی را نیز بررسی خواهیم کرد.

با توجه به اینکه زندگی در محیط شلوغ و آلوده شهری تاثیر ناخوداگاه و بسیاری در برهم خوردن آرامش روحی و روانی ساکنان شهرنشین دارد، استفاده از عواملی که این تاثیر مخرب را (هرچند کم) کاهش دهد ضروری است. یکی از عوامل کاهنده اضطراب و خستگی روحی ناشی از محیط خارج خانه، طراحی هوشمندانه و آرامش بخش محیط داخلی منزل (یا محیط کار) یا به اصلاح دکوراسیون داخلی است و باز از عوامل دستیابی به یک فضا(دکوراسیون) مطلوب، استفاده بهینه از المان هایی است که با تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم خود بر افراد تا حد امکان آرامش بصری و در نتیجه آرامش روحی (یا کاهش آسیب های روحی روزمره) را به دنبال دارد.

آسمان مجازی

با توجه با اینکه Virtual Sky این نوع از سقف کاذب همسو با فطرت طبیعت گرا و آزاد روح انسان هاست و تا حدودی طراحی های خشک و بی روح این صنعت را نرم و باور پذیر کرده است، با اقبال فراوانی در دنیا و همچنین در ایران عزیز روبرو شده است.

بیشتر بخوانید: سقف کاذب

مزایای آسمان مجازی

پیاده سازی سقف مجازی دارای مزایایی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • وزن پایین نسبت به سقف‌های دیگر
 • مواد اولیه با کیفیت و قابلیت ماندگاری بالا به همین واسطه
 • اجرا و نصب ساده در بسیاری از ساختمان‌ها
 • دسترسی آسان‌تر به تاسیسات زیر سقف
 • ظاهر زیبا و کارآمد براساس مد روز
 • تنوع بالا در طرح و ارائه کامل آن‌ها بدون محدودیت
 • پوشش سلایق متنوع
 • تمیز بودن روند نصب و راه‌اندازی
 • امکان نگهداری و تمیزکردم آسان‌تر نسبت به سقف‌های دیگر

آسمان مجازی آشپزخانه

اجرای آسمان مجازی در آشپزخانه همان گونه که میدانید آشپزخانه از دیر باز مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته است,یکی از اجزای مهم از نظر طراحان در هرمحیطی سقف آن محیط میباشد,یکی از مناسب ترین گزینه ها برای آراستن سقف آشپزخانه استفاده از محصول Virtual Sky می باشد.باکمی سلیقه به خرج دادن ومتناسب بارنگ ودکور کابینت ها وچیدمان وسایل داخل آشپزخانه ,از میان طرح های موجود Virtual Sky متناسب ترین طرح را انتخاب کنید ومحیطی جذاب و دلنشین برای خود وعزیزانتان ایجادکنید. ازجمله مواردی که درانتخاب طرح موردنظر باید به آن توجه کنید عبارتند از؛ رنگ کابینت ها,نقاشی سقف,طرح ورنگ میز ناهارخوری ویا جزیره موجودو…به گونه ای که اگر علاقه مند به ست کردن باشید طرح آسمان را متناسب باموارد گفته شده انتخاب کنید.

آسمان مجازی آشپزخانه

درصورتی که تمایل به ست کردن نداشته باشید میتوانید به موارد دیگری توجه داشته باشید .به طور مثال انتخاب رنگ استیل ویا طلایی برای شبکه بندی سقف به جای رنگ معمول که سفید میباشد میتواند زیبایی Virtual Sky شما رادوچندان کند. بااستفاده ازاین محصول آرامشی تؤام بازیبایی خیال به گونه ای هنرمندانه به منزلتان اضافه کنید وموجب به وجودآمدن محیطی گرم وصمیمی ترازقبل برای افراد خانه وخانواده تان شوید.

آسمان مجازی پذیرایی

سالن پذیرایی از جمله اتاق هایی است که زیبایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا اولین مکانی که به محض ورود، چشم بیننده به آن می خورد، سالن پذیرایی خانه خواهد بود. اگر چه می توان برای دستیابی به این هدف از انواع مختلف سقف های کاذب بهره برد، اما سقف Virtual Sky نیز زیبایی های مخصوص به خود را دارد که زیبایی بصری خاصی به فضا می بخشد. همانند سایر اتاق ها ، در سالن پذیرایی نیز می توان از طرح های متنوع Virtual Sky بهره برد. آسمان مجازی پذیرایی یقینا طرح‌های بزرگ‌تر و خلاقانه‌تری را می‌طلبد که می‌توانید از برند بهینه ساز چنین خدماتی را دریافت کنید. طرح‌های متنوع در زمینه آسمان مجازی پذیرایی وجود دارد که بسته به سلیقه خود می‌توانید انتخاب کنید.

آسمان مجازی دستشویی

همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید، این نوع سقف قابلیت شست و شو دارد. بدین معنا که تایل های آن در برابر رطوبت مقاوم می باشند. بنابراین می توان از Virtual Sky در محیط حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده کرد. طرح های مختلفی همچون تصاویر قطرات آب ، طرح شکوفه و یا حتی طرح های ساده آن جلوه ای زیبا و لوکس به فضای سرویس بهداشتی و حمام می بخشد. بدین ترتیب هنگام استفاده از آن‌ها با مشاهده آسمان مجازی دستشویی می‌توانید حس بهتری داشته باشید. آسمان مجازی دستشویی در همه جای جهان به عنوان فضایی خلاقانه برای پیاده سازی این مفهوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آسمان مجازی طرح گل

آسمان مجازی طرح گل

خرید آسمان مجازی طرح های آسمان و شکوفه می تواند بهترین انتخاب شما برای انتخاب طرحی از میان انواع متنوع طرح های آسمان مجازی باشد زیرا استفاده از آسمان به عنوان سقف می تواند به خاطر آورنده فضای بیرون از فضای بسته و محیط منزل باشد و می تواند باعث افزایش حس آرامش شما در محیط های شلوغ و پر مشغله امروزی باشد. استفاده از ترکیب گل و آبی و سفید آسمان می تواند زیباترین ترکیبی باشد که شما برای محیط مد نظر خود انتخاب نمایید. این نوع آسمان مجازی می تواند با بسیاری از المان ها ترکیب شده و برای هر محیطی می توان از آسمان مجازی آسمان و شکوفه استفاده نمود.

مثلاً از ترکیب مناسب آسمان مجازی طرح های آسمان و شکوفه به شکل کودکانه می توان از آسمان مجازی طرح گل برای اتاق کودک استفاده نمود. همچنین از دیگر ترکیبات مناسب آسمان مجازی می توان برای سقف اداره ها، سرویس بهداشتی و آشپزخانه و بسیاری دیگر از فضاها استفاده نمود. استفاده از آسمان مجازی با طرح مورد نظر شما می تواند دو حسن برای شما داشته باشد یکی این که می توانید یا استفاده از آسمان مجازی تاسیسات را از دسترس و دید عموم خارج کنید و فضایی زیبا و مرتب داشته باشید و یا این که در صورت بروز هر گونه مشکلی به راحتی می توانید به تاسیسات در زیر این تایل ها دسترسی داشته باشید. حال اینکه به غیر از این دو حسن شما فضایی جذاب نیز در اختیار خواهید داشت.

ویژگی های آسمان مجازی

سقف مجازی دارای یکسری ویژگی‌های مهم است که می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • خلق آرامش در بیننده
 • بالا بردن انرژی و راندمان کاری که منجر به بازدهی بهتری می باشد
 • به وجود آوردن نشاطبرای روحیه شخص بیمار
 • کاهش عصبانیت و خشم در فرد
 • کاهش درد
 • افزایش انرژی مثبت
 • ماندگاری و ثبات رنگ حداقل ۱۰سال
 • قابلیت شستشو با آب و مواد شوینده
 • امکان نصب در فضاهای مرطوب و نمناک
 • امکان چاپ بدون محدودیت در سایز و انداره
 • قابلیت اجرا روی پلکسی گلاس و شیشه
 • تثبیت و مقاومت عالی در مقابل نور خورشید
 • ایجاد آرامش و کاهش استرس در بیننده
 • بالا بردن کارایی یا راندمان کاری
 • بالا بردن نشاط و روحیه بیمار

نورپردازی آسمان مجازی

نصب آسمان مجازی همواره یکی از پر دغدغه ترین نصب ها بوده است که همیشه بر اصول طراحی پایه گذاری شده است به جهت اینکه استاندارد این مدل تایل ها به صورت ۶۰ در ۶۰ است بنابراین در مورد نصب آن نیاز است که حتما نصاب سازه بندی کند و با جایگزاری سپری ها و سازه ها حتما یک فضای مدرنی را به وجود بیاورد. اما قبل از آن اجازه بدهید در مورد نورپردازی Virtual Sky با شما صحبت کنیم. یکی از روش هایی که باعث زیباتر شدن اسمان مجازی خواهد شد استفاده از نورپردازی اصولی و دقیق کار است،

خوب به جهت اینکه سقف باید یک تیکه کار شود نباشد هیچ زمانی روی تایل های Virtual Sky هیچگونه سایه ای افتاده شود،‌ بنابراین در زمان نوع نورپردازی سقف حتما به چند نکته توجه نمایید. زمانی که دارید از لامپ های LED برای نورپردازی بهره می گیرید حتما فضای مناسب را داشته باشید و یا اگر از لامپ های رشته ای استفاده می کنید لامپ هایی باشد که نور و پرتو دهی بالایی داشته باشد تا زمانی که تایل های Virtual Sky قرار میگیرد محیط سقف را کم نور نشان ندهد.

تلفن تماس بهینه ساز

0 مورد نقد و بررسی

→ خواندن مطلب قبلی

بازسازی آسانسور

خواندن مطلب بعدی ←

کمد دیواری کرج

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *