کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

با گذشت چند ماه از مصوبه دولت مبنی بر پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان به‌منظور تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر این مبلغ هنوز پرداخت نشده است.
به گزارش Consbank، بدالله سرتیپ‌زاده، جانشین نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر، با اشاره به اینکه در صورت نبود اعتبار آب و برق واحدهای مسکن مهر هم به‌کندی تأمین می‌شود اظهار داشت: به دلیل محدودیت منابع عمرانی تقریباً از بهمن‌ماه سال گذشته تأمین و تخصیص منابع به وزارت نیرو انجام نشده است و مسلماً در چنین شرایطی پیشرفت کار خوب نیست.
 
سرتیپ‌زاده اضافه کرد: در حال حاضر شرکت‌ها از محل منابع داخلی خود برای این کار هزینه می‌کنند اما طبیعی است که این منابع پاسخگوی نیاز طرح مسکن مهر نباشد.
 
وی افزود: بر اساس مصوبه هیئت وزیران در تاریخ 93.12.4 مقرر شد که 500 میلیارد تومان از محل مواد 10 و 12 به تأمین آب و برق مسکن مهر اختصاص یابد اما هنوز عملیاتی نشده است و در نتیجه، ایجاد مشکل در تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر طبیعی به نظر می‌رسد. 
 
جانشین نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر در این مورد که درخواست جدیدی برای تسهیل در پرداخت این مبلغ از سوی وزارت نیرو اعلام نشده است گفت: پیگیری‌های بسیاری انجام شده اما محدودیت منابع عمرانی دولت مانع دریافت 500 میلیارد تومان است.
 
وی خاطرنشان کرد: قرار بر این بود اگر امکان داشته باشد از محل فروش اراضی بتوانند کمک کنند اما تاکنون این موضوع محقق نشده است.
 
سرتیپ‌زاده در خصوص اینکه آیا مسئولان وزارت نیرو جلسه‌ای یا بازدیدی از پروژه‌های مسکن مهر داشته‌اند تا مشکل تأمین آب و برق سریع‌تر حل شود گفت: همواره بازدیدها به صورت سیستماتیک در حال انجام است و بخشی از مشکلات ناشی از مسائل غیرمالی است. در این بازدیدها سعی می‌شود که رفع شود اما به هر حال مشکلات مالی کماکان به قوت خود باقی است.
 
به گفته وی عمده مشکل تأمین آب و برق واحدهای مسکن مهر مسائل مالی است اما مشکلات فنی و مدیریتی و مربوط به حقوق انشعاب هم وجود دارد اما تلاش می‌شود این مشکلات در بازدیدها و جلسات بین مسئولان وزارت راه و شهرسازی و وزارت نیرو حل شود.