کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه هم اکنون به جای افزایش قیمت محصولات تمرکز خود را بر بهینه کردن قیمت‌ها قرار داده‌ایم، گفت:در شرایط فعلی فروش کارخانجات سیمان پایین‌تر از رقم مصوب سال ۹۳ است.
به گزارش Consbank، عبدالرضا شیخان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه هنوز صنعت سیمان درخواست کتبی برای افزایش قیمت محصولات را به سازمان های مربوطه ارسال نکرده است، اظهار داشت: در شرایط فعلی واحد‌های تولیدی با توجه به مازاد تولید و نسبت تقاضا با رقابت منفی در سطح بازار روبرو هستند که برای رفع این موضوع درصدد منطقی کردن قیمت‌ها و رساندن آنها به قیمت مصوب سال 93 هستیم.

وی با بیان اینکه قیمت مصوب هر تن سیمان در سال گذشته 100 هزار تومان تعیین شده بود، افزود: اما در شرایط فعلی فروش کارخانجات سیمان پایین‌تر از رقم مصوب است.

رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان سیمان تصریح کرد: در صورت صدور مجوز افزایش قیمت سیمان تا 20 درصد تخفیفات کارخانجات در فروش محصولات کاهش یافته و با افزایش قیمت پایه سیمان مشکلات نقدینگی واحدهای تولیدی برطرف خواهد شد.

شیخان اضافه کرد: هم اکنون به جای افزایش قیمت محصولات تمرکز خود را بر بهینه کردن قیمت‌ها قرار داده‌ایم و سپس درخواست کتبی خود برای افزایش قیمت را جهت جبران هزینه‌های تولید واحدها به سازمان‌های مربوطه ارسال خواهیم کرد.