کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران از اخطار به ۴۰۰ گودبرداری پرخطر پایتخت طی ۶ ماه اول سال خبر داد و گفت: بر این اساس از پیشرفت کار این تعداد گودبرداری تا زمان ایمن‌سازی آنها جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش Consbank، سعید غفرانی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی استان تهران از ابتدای امسال تا پایان شهریور به حدود 400 گودبرداری در جهت ایمن‌سازی آن اخطار داد.

وی با بیان این‌که از پیشرفت کار گودبرداری جلوگیری شده است، تصریح کرد: به این ترتیب از ادامه کار این گودبرداری‌ها تا زمانی که به سازه نگهبان توجه نشود، ممانعت به عمل آمده است.

وی با بیان این‌که سازمان نظام مهندسی بازرسی‌ها مستمری را از گودبرداری‌های پرخطر دارد، افزود:‌ در حد بضاعتی که داریم گودبرداری‌ها را کنترل و بازرسی می‌کنیم، این رویه برای گودهای پرخطر با دقت فراوانی انجام می‌شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران پیش‌تر گفته بود: در سال 94حدود 15 تا 16 هزار گود توسط سازمان نظام مهندسی بازدید و بازرسی شده و اخطارهای لازم را درباره گودبرداری‌های پرخطر داده‌ایم و از بروز بسیاری از حوادث جلوگیری کرده‌ایم.

وی با بیان این‌که به‌طور مستمر بر گودبرداری‌های پرخطر نظارت می‌کنیم، اظهار کرد: در این راستا بالای 1500 گودبرداری به‌صورت موقت متوقف شده است.