بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران گفت: احداث 6 هزار و 77 واحد مسکونی شهری و 2 هزار و 600 واحد مسکونی روستایی توسط خیرین در حال احداث است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، کیومرث سلگی در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس، گفت: از این تعداد 500 واحد در حوزه شهری و 140 واحد در حوزه روستایی توسط خیرین مسکن‌ساز فارس در حال احداث است.

وی ابراز امیدواری کرد که طی 2 سال آینده این تعهدات محقق شود و گفت: در سطح کشور حدود 150شهرستان دارای انجمن خیرین مسکن ساز و هیئت مدیره و هیئت امنا مسکن محرومین است.

مدیر کل مشارکت های مردمی حساب 100 امام (ره) با بیان اینکه در این مجموعه 1500 نفر اعضای هیئت مدیره و هیئت امنا به صورت افتخاری کار می‌کنند، افزود: با وجود این شبکه افتخاری، با کمک دولت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و وزارت راه و شهرسازی ساخت حدود 30 هزار واحد مسکونی در کشور اجرایی شده و از این تعداد 15 هزار واحد تکمیل شده است.

سلگی با بیان اینکه از تعداد کل واحدهای مسکونی در حال احداث توسط بنیاد مسکن، حدود 8 هزار واحد تا پایان امسال تکمیل خواهد شد، گفت: برای هفت هزار واحد باقیمانده برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات اولیه کار انجام شده است.

وی همچنین گفت: در استان فارس با تلاش خوب انجمن خیرین مسکن‌ساز و هیئت مدیره، حدود هزار و 270 واحد مسکونی احداث شده یا در حال احداث است.

سلگی همچنین از بهره برداری 142 واحد مسکونی خیرساز در شهر جدید صدرا طی یک‌ماه آینده خبر داد و گفت: در استان فارس مشارکت خوبی بین موسسه‌های خیریه وجود دارد که باعث هم‌افزایی در این بخش می‌شود.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز یادآور شد که بحث تامین مسکن برای خانواده‌های دارای حداقل دو فرزند معلول در سطح کشور در دستور کار قرار دارد.