کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

کارگران عقدیده دارند دولت‌ها مشارکت و اقدامات لازم را برای خانه‌دار شدن آن‌ها انجام نداده‌اند. در حال حاضر بیش از 2سوم کارگران و تقریباً تمامی حداقل‌بگیران فاقد مسکن شخصی هستند. 

به گزارش Consbank، بر اساس اطلاعات مسئولان بخش کارگری کشور نرخ بالای قیمت مسکن و اجاره‌بها موجب شده است تا اقشار کارگر و کم‌درآمد جامعه توان پرداخت هزینه‌های مربوط به مسکن را نداشته باشد. این افراد مجبورند تا 2سوم درآمد ماهیانه خود را تنها به تأمین هزینه‌های اجاره مسکن به ویژه در کلان‌شهرها اختصاص دهند.
بر اساس گفته‌های مسئولان انجمن‌های صنفی کارگران، این قشر بدون حمایت دولت‌ها هرگز به شرایط تملک خانه دست پیدا نخواهند کرد. گفتنی است که برنامه‌های مختلف دولت‌های گوناگون با عناوین مسکن مهر، خانه‌های اجتماعی و هم‌اکنون صندوق مسکن نیز تأثیری در روند خانه‌دار شدن این افراد ندارد و این مهم همچنان آرزویی دست نیافتنی برای کارگران است. 
دبیر کانون انجمن‌های صنفی کارگران در مصاحبه خود با خبرگزاری مهر اعلام کرد که طرح صندوق مسکن کارگران هم اگر در نهایت کارکردی واقعی نداشته باشد همچون طرح‌های پیشین ره به‌ جایی نخواهد برد. وی ادامه داد: بسیاری از شاغلان حتی توان مشارکت در صندوق‌های مسکن را ندارند، اما کار شناسایی کارگران بدون خانه دشوار نیست و دولت اگر واقعا می‌خواهد در این زمینه کاری انجام دهد از طریق راه‌اندازی یک سامانه و کمک کانون‌های عالی کارگری قابل انجام است. 
غلامرضا عباسی افزود: دولت حتی در این زمینه می‌تواند اولویت‌بندی داشته باشد و ما توقع نداریم به یکباره برای تامین مسکن همه کارگران فاقد مسکن از سوی دولت اقدام شود. مهم این است که دولت در این بخش تنها کار تبلیغاتی نکند و اقدام عملی وجود داشته باشد.