کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

گزارش مرکز آمار از معاملات مسکن ثبت شده در شهر تهران طی نخستین فصل سال، نشان می‌دهد که گران‌ترین خانه مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران متر مربعی 24 میلیون تومان و ارزان‌ترین آن متر مربعی 666 هزار تومان ارزش داشته‌ است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، جدول‌های آماری این گزارش حاکی از آن است که منطقه یک بالاترین متوسط قیمت خرید و فروش زمین ساختمان مسکونی در تهران را در سه ماهه نخست امسال داشته است، اما گران‌ترین خانه در این مدت در منطقه دو و با ارزشی بیش از 24 میلیون تومان برای هر متر مربع معامله شده‌ است.

بر این اساس دومین ساختمان مسکونی گران معامله شده در تهران در این مدت، در منطقه یک تهران و با قیمت هر متر مربع 23 میلیون و 800 هزار تومان بوده‌ است. اما این جدول نشان می‌دهد که ارزان‌ترین خانه فروخته شده در گران‌ترین منطقه شهر قیمتی معادل هر متر مربع یک میلیون تومان داشته‌ است.

همچنین این جدول نشان می‌دهد که ارزان‌ترین مسکن فروخته شده در تهران طی نخستین فصل سال جاری، در منطقه دوازده و با قیمتی حدود 666 هزار تومان برای هر متر مربع بوده‌ است، پس از آن ارزان‌ترین معاملات زمین ساختمان مسکونی ثبت شده در تهران در منطقه 18 و 20 بوده‌ است.

در ادامه در حالیکه منطقه یک بالاترین متوسط اجاره ماهانه برای ساختمان مسکونی بعلاوه سه درصد ودیعه را طی بهار امسال داشته است، گران‌ترین اجاره بها در منطقه دو تهران و با قیمت ماهانه 92 هزار و 500 تومان برای هر متر مربع به ثبت رسیده است، منطقه‌های یک و سه نیز در رتبه‌های بعدی گران‌ترین اجاره بها قرار دارند.

ارزان‌ترین اجاره‌بها نیز در تهران طی سه ماهه اول سال جاری در منطقه 20 با ارزش 22 هزار و 700 تومان برای هر متر مربع ثبت شده است و مناطق 15 و 14 تهران دومین و سومین اجاره‌بهای ارزان قیمت را داشتند.

در ادامه جدول آماری مرکز آمار از اطلاعات قیمت و اجاره مسکن در بهار امسال، منطقه دو بالاترین متوسط قیمت هر متر زمین یا زمین ساختمان کلنگی در تهران را داشته است، اما بالاترین قیمت برای هر متر زمین در این مدت در منطقه یک و با قیمت 25 میلیون تومان به ثبت رسیده‌ است، پس از آن دومین زمین گران معامله شده در تهران در این مدت مربوط به منطقه دو و با ارزش بیش از 24 میلیون تومان بوده‌ است.

طبق این گزارش سومین زمین گران ثبت شده در دفاتر معاملات ملکی در این مدت در منطقه سه و با فاصله ارزشی بالا با اولین و دومین زمین گران قیمت بوده‌، بر این اساس قیمت هر متر مربع از سومین زمین گران قیمت معامله شده در تهران در این مدت کمتر از 17 میلیون تومان بوده‌ است.

ارزان‌ترین زمین‌های معامله شده در تهران نیز در این مدت در منطقه 20، 19 و 18 و با ارزش تقریبی هر متر مربع یک میلیون تومان ثبت شده‌اند.