کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

در نسخه نهايي طرح جامع مسكن مشاور طرح اصلاحات آن را اعمال مي‌کند و پايش مداوم اين طرح در دبيرخانه‌ معاونت مسكن و ساختمان انجام می‌شود.
به گزارش Consbank، به نقل از خبرگزاری مهر حامد مظاهريان، معاون وزير راه و شهرسازي، از انجام اصلاحات طرح جامع مسكن خبر داد و گفت: اصلاحات نهايي برای رونمايي از بازنگری در طرح جامع مسكن انجام شده است.
 
وی با اشاره به انجام اصلاحات در طرح جامع مسكن اظهار داشت: پيش‌نويس سند طرح جامع مسكن در خرداد امسال منتشر و براي دسترسي متخصصان و فعالان بخش خصوصي عمومي و دولتي مرتبط با حوزه مسكن و جذب نظرات آن‌ها به مدت يك‌ماه روي سايت قرار گرفت. در اين مدت نشستي در مؤسسه عالي آموزش و پژوهش مديريت و برنامه‌ريزي با حضور مشاوران اقتصادي رئيس‌جمهور و مشاور در امور مديريت و تأمين ملي وزير راه و مشاور طرح برگزار شد.
 
معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اينكه مهلت يك‌ماهه در تاريخ ۱۶ تير به پايان رسيد، گفت: در اين تاريخ هم جلسه اتاق فكر معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي با حضور متخصصان به بررسي اين موضوع پرداخت و در اين نشست‌هاي تخصصي مشاور طرح به برخي ابهامات و سؤالات پاسخ داد.
 
مظاهريان با اعلام اينكه در نسخه نهايي طرح مشاور طرح اصلاحات آن را اعمال مي‌کند، ادامه داد: مقرر شده كه پايش مداوم اين طرح در دبيرخانه‌اي كه به همين منظور در معاونت مسكن و ساختمان تشكيل شده است، انجام شود، بنابراين هرگونه اصلاحات لازم بعدي در اين طرح از طريق اين دبيرخانه انجام مي شود.
 
وي با بيان اينكه طرح اوليه جامع مسكن مشتمل بر ۹ محور و ۴۵۵ برنامه اجرايي بود، افزود: هدف اساسي از مطالعات و تدوين طرح جامع مسكن افزايش و بهبود شاخص‌هاي مسكن كشور در انطباق با اسناد قانوني فرادست كشور است.
 
معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به گذشت نزديك به ۱۰ سال از تهيه طرح جامع اوليه و اجرا نشدن برنامه‌هاي متعدد پيشنهادي آن اظهار داشت: در سال‌های گذشته، تغييرات اساسي در شاخص‌هاي خرد و كلان اقتصادي و ويژگي‌هاي جمعيتي و تحولات سياسي و اجتماعي بازنگري طرح جامع مسكن و تنظيم سياست‌ها و طراحي خط‌مشي‌هاي منطقي و اصولي را ضروري کرد.