بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

رئيس انجمن مفاخر معماري ايران کاهش تخلفات شهري را منوط به نهادينه کردن تشکل‌هاي غيردولتي و امکان اظهارنظر مردمي دانست و توجه به افکار عمومي را يکي از رازهاي موفقيت دولتمردان برشمرد.
به گزارش Consbank، به نقل از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي سيد عليرضا قهاري، رئيس انجمن مفاخر معماري ايران، درباره همکاري دولت و تشکل‌هاي غيردولتي و تأثير اين فعاليت‌ها در بهبود کيفيت ساخت‌و‌ساز کشور اظهار داشت: آشنايي بيشتر با مشکلات و مسائل مردمي سبب مي‌شود تا نقطه‌ نظرات مردم در تصميم‌سازي‌هاي کلان تأثيرگذار باشد و اين موضوع در حل مشکلات و مسايل در جامعه راهگشاست. 
 
رئيس انجمن مفاخر معماري ايران تصريح کرد: نقطه نظرات مردم در تشکل‌ها و نهادهاي غيردولتي آشکار مي‌شود زيرا تشکل‌ها حلقه ارتباط مردم و مسئولان دولتي هستند و خانه‌اي براي به بحث گذاشتن مباحث روز محسوب مي‌شوند. بيان نقطه ‌نظرات مردم و کمک به تأمين خواسته‌هاي مردمي در رسيدن به اهداف مشترک دولت و تشکل‌هاي غيردولتي که فصل مشترک تأسيس خانه گفتمان شهر و معماري است مؤثر است.
 
همچنين، قهاري تأکيد کرد: تأمين خواسته‌هاي مردمي دولت را در انجام وظايفش ياري مي‌رساند.
 
به گفته وي تأسيس خانه گفتمان شهر و معماري به کاهش احتمالي برخي از تخلفات در حوزه معماري و شهرسازي ختم مي‌شود . اميد است اين همکاري در افزايش کيفيت ساخت‌وساز و بهبود وضعيت کنوني برخي از شهرهاي ايران ختم بينجامد.
 
رئيس انجمن مفاخر معماري ايران در پايان تصريح کرد: انتظار مي‌رود خانه گفتمان شهر و معماري در آينده‌اي نزديک بتواند نقطه ‌نظرات تمامي تشکل‌هاي غيردولتي را با مسئولان دولتي در ميان بگذارد.