کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

رئيس انجمن مفاخر معماري ايران کاهش تخلفات شهري را منوط به نهادينه کردن تشکل‌هاي غيردولتي و امکان اظهارنظر مردمي دانست و توجه به افکار عمومي را يکي از رازهاي موفقيت دولتمردان برشمرد.
به گزارش Consbank، به نقل از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي سيد عليرضا قهاري، رئيس انجمن مفاخر معماري ايران، درباره همکاري دولت و تشکل‌هاي غيردولتي و تأثير اين فعاليت‌ها در بهبود کيفيت ساخت‌و‌ساز کشور اظهار داشت: آشنايي بيشتر با مشکلات و مسائل مردمي سبب مي‌شود تا نقطه‌ نظرات مردم در تصميم‌سازي‌هاي کلان تأثيرگذار باشد و اين موضوع در حل مشکلات و مسايل در جامعه راهگشاست. 
 
رئيس انجمن مفاخر معماري ايران تصريح کرد: نقطه نظرات مردم در تشکل‌ها و نهادهاي غيردولتي آشکار مي‌شود زيرا تشکل‌ها حلقه ارتباط مردم و مسئولان دولتي هستند و خانه‌اي براي به بحث گذاشتن مباحث روز محسوب مي‌شوند. بيان نقطه ‌نظرات مردم و کمک به تأمين خواسته‌هاي مردمي در رسيدن به اهداف مشترک دولت و تشکل‌هاي غيردولتي که فصل مشترک تأسيس خانه گفتمان شهر و معماري است مؤثر است.
 
همچنين، قهاري تأکيد کرد: تأمين خواسته‌هاي مردمي دولت را در انجام وظايفش ياري مي‌رساند.
 
به گفته وي تأسيس خانه گفتمان شهر و معماري به کاهش احتمالي برخي از تخلفات در حوزه معماري و شهرسازي ختم مي‌شود . اميد است اين همکاري در افزايش کيفيت ساخت‌وساز و بهبود وضعيت کنوني برخي از شهرهاي ايران ختم بينجامد.
 
رئيس انجمن مفاخر معماري ايران در پايان تصريح کرد: انتظار مي‌رود خانه گفتمان شهر و معماري در آينده‌اي نزديک بتواند نقطه ‌نظرات تمامي تشکل‌هاي غيردولتي را با مسئولان دولتي در ميان بگذارد.