کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

ترکیه در صنعت ساختمان تجارب مفید و متعددی دارد که حضور شرکت‌های ساختمانی ترکیه‌ای در ایران به پیشرفت این صنعت منجر خواهد شد.

به گزارش Consbank، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی امیر امینی، معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل ‌و نقل وزارت راه و شهرسازی، عصر روز یکشنبه ۱۸ مرداد در محل ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی با معاون وزیر اقتصاد ترکیه دیدار و گفت‌وگو کرد. آدنان ییلدیریم، معاون وزیر اقتصاد ترکیه، دیدار کرد.

ییلدیریم در ابتدای نشست از حضور پنج نماینده اتحادیه‌های پیمانکاری ترکیه‌ای خبر داد و افزود: در این سفر پنج گروه متخصص در ساختمان‌سازی و سایر گروه‌های صنعتی فعال حضور دارند تا همکاری و گسترش روابط ترکیه و ایران در مقایسه با گذشته افزایش یابد و بایستی روابط ایران و ترکیه به‌ویژه در زمینه‌های تجاری و اقتصادی پیشرفت بیشتری داشته باشد.

ییلدیریم با بیان اینکه اتحادیه‌های پیمانکاری تاکنون ۸۶۰۰ پروژه را در کشورهای مختلف دنیا با مبلغ ۳۱۳ میلیارد دلار به سرانجام رسانده‌ یا در حال انجام‌اند تصریح کرد: این شرکت‌ها در حوزه‌های جاده‌ای، مترو، راه‌آهن، سیستم آب‌رسانی، صنعت ساختمان، مراکز تجاری و هوایی فعال هستند و در اکثر کشورها چنین پروژه‌هایی را تکمیل کرده‌اند که از جمله آن‌ها راه‌آهن اتیوپی، فرودگاه دوحه و سالن المپیک ترکمنستان است.

معاون وزیر اقتصاد ترکیه با یادآوری اینکه برخی شرکت‌های بزرگ ترکیه‌ای هم‌اکنون حضور دارند و سرمایه‌گذاری‌های بزرگی را هم انجام داده‌اند، خاطر نشان کرد: ترکیه در صنعت ساختمان تجارب مفید و متعددی دارد که قطعاً با حضور این شرکت‌ها در ایران به پیشرفت این صنعت کمک خواهد شد.

وی همچنین پیشنهاد کرد: ترکیه و ایران به‌طور مشترک در سایر کشورها فعالیت کنند که معاون وزیر راه و شهرسازی از این موضوع استقبال کرد.