کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران از تعداد 250 هزار واحد مسکونی خالی در تهران خبر داد.
به گزارش Consbank، به نقل از خبرگزاری ایسنا فریبرز واحدی، مدیر کل مسکن و شهرسازی استان تهران، در مراسم افتتاح پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اظهار کرد: مسکن پنج درصد از تولید ناخالص کشور را به خود اختصاص می‌دهد و به همین دلیل باید به طور جدی به آن پرداخته شود.
 
وی با اشاره به اینکه تا سال 1405 سالیانه به 950 هزار مسکن نیاز است ادامه داد: همواره در کشور سری‌سازی شده و کمتر صنعتی‌سازی انجام گرفته است.
 
وی ادامه داد: از حدود دو میلیون واحد مسکن مهر حدود سه هزار واحد آن صنعتی‌سازی شد. باید به سمت‌وسوی صنعتی و مدرن در بخش ساخت‌وساز گام برداریم.
 
وی بر ضرورت تکمیل ساختمان‌های نیمه‌تمام تأکید و اظهار کرد: 250 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد که 350 هزار واحد بود که در مدت رکود حدود 100 هزار واحد به فروش رفت.
وی با اشاره به برنامه‌های دولت در خصوص مسکن اجتماعی اظهار کرد: برنامه‌ دولت ساخت‌وساز 400 هزار واحد اجتماعی است. همچنین، سیاست دولت در احداث شهرهای جدید باید از نظر خدمات زیربنایی باشد و واحد‌های استیجاری و حمایتی باید در این حوزه با همکارNGO ‌ها و فعالان حوزه ساخت‌وساز دنبال شود.
 
به گفته واحدی، 34 هزار میلیارد تومان سرمایه کشور به شکل مسکن نیمه‌تمام رها شده‌اند که باید برای عرضه آن‌ها تا سال 1395 و 1396 تدابیری اندیشیده شود تا با جهش قیمت مواجه نشویم.
 
مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران خاطر نشان کرد: در حال حاضر با سود‌های متعارف در صنعت ساختمان مواجه هستیم که باید تعادلی بین این سودها و حوزه خرید ایجاد شود.