کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

ساختمان‌سازی چرخه‌ای است که با وجود زنجیره‌های متعدد و افراد مختلف انجام می‌شود. بنابراین باید همه عوامل با یکدیگر همکاری کنند تا ساختمان‌هایی ایمن، مقاوم و با عمر مفید بالا ساخته شود.

به گزارش Consbank، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مهدی موذن، رئیس سازمان نظام کاردانی، با اشاره به تأثیر و اهمیت آموزش نیروی انسانی در حوزه صنعت ساختمان اظهار داشت: حوزه‌های تحقیقاتی مسکن و ساختمان باید بیش از پیش فعال باشد و روش‌های نوین ساختمان‌سازی، منطبق با اقلیم و شرایط آب‌ و هوایی کشورمان باشد. درغیر این صورت ساختمان‌هایی با عمر کوتاه، غیراستاندارد و همراه با اتلاف سرمایه‌های ملی ساخته می‌شود.
 
وی تأکید کرد: ساختمان‌سازی چرخه‌ای است که با زنجیره‌های متعدد و افراد مختلف انجام می‌شود. بنابراین باید همه عوامل با یکدیگر همکاری کنند تا ساختمان‌هایی ایمن، مقاوم و با عمر مفید بالاساخته شود. 
 
بنا بر این گزارش، پیش‌تر اکبر ترکان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، در نامه‌ای به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بخشی از کیفیت پایین ساختمان‌ها را متوجه آموزش‌های آکادمیک عنوان کرد و خواستار شد کاردان‌ها خلأ بین مهندسان و کارگران فنی را پر کنند.
 
گفتنی است سازمان نظام کاردانی در هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمانی در سالنF ۲۵، غرفه ۳۶، میزبان مسئولان، اعضا و دست‌اندرکاران حوزه ساخت‌و‌ساز است و به ارائه و معرفی فعالیت‌های خود می‌پردازد.
 
در سال جاری، برگزاری این نمایشگاه بر عهده اتاق تعاون ایران است. نمایشگاهی که همه‌ساله با حضور تعداد زیادی از فعالان حوزه‌های گوناگون صنعت ساختمان، بازدیدکنندگان فراوانی را به خود جلب می‌کند و شامل حوزه‌های مختلفی مانند لوله اتصالات و شیرآلات، تجهیزات و ماشین‌آلات ساختمانی، گروه صنایع برق و الکترونیک ساختمان، گروه در و پنجره، گروه کاشی، سرامیک و چینی‌آلات بهداشتی، رنگ چسب و رزین‌، گروه مصالح ساختمانی، نهادهای مالی خدماتی و بیمه‌ای ساختمان، انبوه‌سازان و شرکت‌های مسکن‌ساز و ... است.