کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره وضعیت بازار مسکن در نیمه دوم سال،‌ گفت: برخلاف اظهارت برخی‌ها که افزایش قیمت ها را در نیمه دو سال پیش بینی می کنند؛ مطالعات نشان می دهد مسکن در نیمه دوم سال حرکت آرامی خواهد داشت.

به گزارش Consbank، حامد مظاهریان،‌ معاون امور مسکن و ساختمان در گفت وگو با ایلنا با بیان اینکه در نیمه دوم سال هم فصل آرام و بدون تلاطم قیمت خواهیم داشت، اظهار کرد: تجزیه و تحلیل فصل بهار به ما نشان داد مسکن در نیمه دوم سال چگونه حرکت خواهد کرد.

وی افزود: معمولا مردم در سال جدید و در فصل اول سال تصمیم گیری می کنند سرمایه هایشان را در کدام یک از بازارهای موازی هدایت کنند و یافته های ما از سه ماه اول سال نشان می دهد در نیمه دوم سال فصل ٱرام و بدون تلاطم قیمت ها خواهیم داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: برخلاف اظهاراتی که درباره افزایش قیمت مسکن در نیمه دو سال می‌شود؛‌ در این فصل از سال هم خبری از افزایش قیمت ها نخواهد بود.   

مظاهریان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا روند افزایش اجاره بها در نیمه دوم سال هم ادامه خواهد داشت،  گفت: چیزی که مطالعات نشان می دهد این است که اجاره بها در حد نرخ تورم حرکت می کند و ممکن است اجاره نشین ها افزایش قیمتی را احساس کنند اما این افزایش اجاره بها در فصل نقل و انتقالات طبیعی است  اما در طول سال نرخ اجاره روند ملایمی دارد.