بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

شرکت صنعتی «شوفاژکار» در سال 1351 به همت جمعی از بنیان‌گذاران و فعالان صنعت ریخته‌گری با هدف تولید انواع دیگ‌های چدنی و رادیاتور چدنی تأسیس شد و در سال 1355 به بهره‌برداری رسید.
به گزارش Consbank، این شرکت با خریداری ماشین‌آلات، تجهیزات و دانش فنی تولید از کارخانه آهلمن آلمان، محصولات خود را تحت لیسانس این شرکت آلمانی تولید کرد. شوفاژکار از همان آغاز با بهره‌گیری از دانش فنی پیشرفته و گسترش ارتباطات با کمپانی‌های بزرگ دنیا خود را به‌عنوان سردمدار تولیدکننده انواع دیگ‌های چدنی در منطقه خاورمیانه معرفی کرد. درحال‌حاضر این شرکت با گسترش تولیدات خود حجم وسیعی از محصولات را در 25 خانواده اصلی از ظرفیت18،000 تا 1،300،000 کیلوکالری بر ساعت تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند.
شرکت صنعتی شوفاژکار علاوه بر دیگ‌های چدنی حرارت مرکزی، تولید پکیج‌های زمینی را در ظرفیت‌ها و اندازه‌های مختلف در برنامه خود قرار داده است. از آنجا که دیگ پکیج‌های زمینی از جنس چدن ساخته می‌شود، راندمان حرارتی بسیار زیادی دارد و برای استفاده در آپارتمان‌ها، مدارس و ویلاها مناسب است. 
این شرکت با بهره‌مندی از تیم قوی مهندسی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، ضمن ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، امکان استفاده از مشاوره‌ رایگان را در تمام روزهای سال برای مشتریان خود فراهم کرده است. گفتنی است در راستای جلب رضایت مشتری، تمامی محصولات این شرکت با 10 سال ضمانت و خدمات پس از فروش نامحدود عرضه می‌شود.
شرکت صنعتی شوفاژکار، حضور در بازارهای جهانی را همواره به‌عنوان شعار استراتژیک خود در نظر گرفته است و در این راستا حجم چشمگیری از محصولاتش را به کشورهایی همچون اسپانیا، یونان، سوئد، هلند، قبرس، سوریه، اردن، لبنان، عراق، افغانستان، ارمنستان، آذربایجان و... صادر می‌کند و این روند همچنان رو به گسترش است. 

از جمله افتخارات این شرکت موفق می‌توان به کسب استاندارد ملی 4472 و 4473 برای تولید دیگ‌های چدنی حرارت مرکزی، استاندارد CE برای تولید محصولات سیستم‌های حرارت مرکزی و همچنین اخذ گواهی‌نامه مدیریت کیفیت ISO9001-2008 اشاره کرد. گفتنی است این شرکت تنها صادرکننده دیگ‌های چدنی حرارت مرکزی به اروپا و آسیا و تنها تولیدکننده دیگ‌های سوخت جامد در خاورمیانه محسوب می شود. همچنین شرکت صنعتی شوفاژکار با در اختیار داشتن گواهی ثبت محصول ویژه حرارت مرکزی با فشار کاری 10 بار از مؤسسه I.U.I:5002، تنها تولید‌کننده این محصول درخاورمیانه است.