بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

همزمان با آغاز هفته دولت، حدود ۳۰هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید کشور افتتاح می شود.
به گزارش Consbank، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محسن نریمان، رئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، ضمن تشریح برنامه‌های شرکت عمران شهرهای جدید در هفته دولت از افتتاح حدود ۳۰هزار واحد مسکن مهر خبر داد و اظهار کرد: تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید و فراهم کردن خدمات زیربنایی و روبنایی در اولویت قرار دارد و بر این اساس در هفته دولت واحدهای مسکونی متعدد در شهرهای جدید کشور افتتاح می‌شود.
 
وی در ادامه افزود: در حال حاضر واحدهای مسکن مهر بسیاری در شهرهای جدید از نظر ساختمان آماده و تکمیل شده‌اند، اما با توجه به تصمیمات اخذ شده تا فراهم نشدن خدمات زیربنایی (آب، برق و گاز) هیچ واحدی افتتاح نمی‌شود و خدمات زیربنایی این واحدها در هفته دولت فراهم می‌شود.
 
همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: در این زمینه مشکلات فراوانی وجود دارد اما پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای جدید هیچ گاه متوقف نخواهد شد و برای تکمیل پروژه‌ها تلاش می‌شود تا هرچه زودتر متقاضیان در خانه‌هایشان مستقر شوند.
 
لازم به ذکر است فقط ۲۰درصد از واحدهای مسکن مهر کشور در شهرهای جدید بنا شده است و در هفته دولت از ۱۰۰هزار واحد مسکن مهر قابل افتتاح، حدود ۳۰هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید کشور زیر نظر شرکت عمران شهرهای جدید افتتاح خواهد شد.