بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

در سال جاری، ۱۶۲ هزار واحد مسکن مهر هم‌زمان با هفته دولت در شهرهای مختلف کشور به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش Consbank، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، در حاشیه نشست بررسی مشکلات پروژه‌های مسکن مهر شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون، به‌تدریج ۳۸ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای مختلف کشور افتتاح شده است.
 
وی تصریح کرد: تا دهه مبارک فجر سال جاری در شهرهای مختلف کشور ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار مسکن مهر دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
وی خاطرنشان کرد: برنامه دولت برای پایان پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال جاری تعیین و اعلام شده و امید است با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی پرونده مسکن مهر بسته شود.
 
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، کل پروژه های مسکن مهر را دو میلیون و ۳۰۰ هزار واحد دانست و ادامه داد: تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد آن به اتمام رسیده و از این تعداد یک میلیون و ۴۵۰ هزار واحد افتتاح شده است.
 
به گفته وی برای ساخت پروژه مسکن مهر که از محل تسهیلات بانکی و آورده متقاضی است، بانک مسکن ۴۹۰ هزار میلیارد ریال قرارداد منعقد کرده که از این میزان بیش از ۴۴۰ هزار میلیارد ریال آن پرداخت شده و بقیه نیز در حال پرداخت است.
 
وی در خصوص مسکن مهر استان اصفهان نیز یادآور شد: ۱۶۱ هزار مسکن مهر در این استان وجود دارد که تاکنون بیش از ۱۲۸ هزار واحد آن افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.
اصغری مهرآبادی افزود: بقیه واحدهای پروژه مسکن مهر این استان نیز تا پایان شهریور سال ۹۵ به اتمام خواهد رسید.
 
در این نشست مسائل و مشکلات پروژه مسکن مهر کاشان با حضور برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان بررسی و مقرر شد برای محوطه‌سازی، روشنایی معابر، ساخت مدرسه، مسجد، کلانتری و راه دسترسی افزون بر ۱۳ میلیارد ریال اختصاص یابد.
 
مسکن مهر شهرستان کاشان در چهار فاز در مساحت ۵۰ هکتار دی ۱۳۸۶ با تعهد ساخت سه هزار و ۵۴۴ واحد مسکونی ۷۵ تا ۹۵ متری برای افراد واجد شرایط از میان بیش از ۱۵ هزار متقاضی در شهرک خاتم‌الانبیاء واقع در منطقه فین بزرگ در حاشیه بزرگراه کاشان - اصفهان در حال احداث است.