بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

در بازار فرابورس، 88 میلیون ورقه بهادار در 23 هزار و 169 نوبت امروز سه شنبه دست به دست شد و هر ورقه اوراق تسهیلات مسکن 612 تا 630 هزار ریال قیمت خورد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، معاملات 21 مهرماه 1394 در فرابورس ایران با خرید و فروش 88 میلیون و 90 هزار ورقه بهادار به ارزش 492 میلیارد و 870 میلیون ریال به پایان رسید.

سرمایه گذاران بیشترین حجم و ارزش معاملات امروز خود را به خرید و فروش 5 میلیون و 170 هزار سهم شرکت تازه وارد صنایع نسوز توکا به میزان 24 میلیارد و 400 میلیون ریال اختصاص دادند.

شاخص فرابورس(آیفکس) در روز جاری روند افزایشی به خود گرفت و با 8.6 واحد صعود به 686.59 واحد رسید و پتروشیمی مارون بیشترین تاثیر را در این رشد داشت.

شرکت های توسعه و عمران کرمان، صنایع نسوز توکا و پتروشیمی زاگرس بیشترین افزایش و شرکت های نیرو سرمایه، زنگان و فناوری اطلاعات خوارزمی بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

براساس این گزارش، صندوق سرمایه گذاری آسام با معامله 200 هزار سهم بیشترین حجم معاملات صندوق های قابل معامله(ETF)را در روز جاری از آن خود کرد و اوراق مرابحه سه ماهه گلوکزان با داد و ستد 100 هزار ورقه بهادار بیشترین حجم معاملات اوراق با درآمد ثابت را داشت.

نماد شرکت های ذوب آهن اصفهان، گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان ، بانک دی، پگاه فارس، قند شیروان، پالایش نفت تهران و پالایش نفت لاوان به عنوان پربیننده ترین نمادهای فرابورسی معرفی شدند.

گفتنی است، در روز جاری شاهد بازگشایی نماد معاملاتی مهندسی صنعتی روان فن آور پس از به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بودیم و نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم صاحبان سهام در تاریخ 23 مهرماه، در پایان معاملات امروز متوقف شد.