کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه بازار مسکن با رکود همراه بوده و بهترین زمان برای خرید خانه است، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده و آمارهای رسمی موجود در کشور قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد.

به گزارش Consbank، حسام عقبائی با بیان این‌که طبق روال هرسال به‌دلیل پایان فصل نقل و انتقالات مسکن، در مهرماه میزان معاملات کاهش می‌یابد، اظهار کرد: با توجه به اینکه تقاضای مسکن همواره در کشور وجود دارد، پیش‌بینی می‌شود که در پاییز و زمستان امسال میزان معاملات در این بازار افزایش یابد.

وی در پاسخ به این‌که آیا این رونق به‌همراه افزایش قیمت خواهد بود، اعلام کرد: طبق بررسی‌های انجام شده و آمارهای رسمی موجود در کشور، قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد.

عقبائی با تأکید بر این‌که عوامل زیادی در افزایش قیمت مسکن تأثیر گذار است که الآن این عوامل وجود ندارد، گفت: سیاست دولت کنترل تورم است ضمن آنکه اقتصاد کشور به‌دلیل سیاست‌های خارجی، با ثبات همراه شده است بنابراین احتمال افزایش جهشی قیمت‌ها وجود ندارد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک متذکر شد: برای متقاضیان بازار مسکن همواره این سؤال مطرح است: "چه‌زمانی برای خرید مسکن مناسب است؟"؛ همان‌طور که تجربه ثابت کرده 6 ماه دوم سال بهترین زمان برای خرید ملک است زیرا بازار به ثبات قیمت می‌رسد و خریداران علاوه بر حق انتخاب بیشتر، می‌توانند با آرامش معامله خود را انجام دهند.

عقبائی با اشاره به این‌که بازار مسکن با رکود همراه بوده و بهترین زمان برای خرید خانه است، افزود: متقاضیان واقعی خرید مسکن می‌توانند وارد بازار شده و با قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به سالهای گذشته، واحد مورد نظر خود را خریداری کنند.