کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

   یک عضو کمیسیون عمران مجلس: هدف اصلی از ساخت مسکن کمک به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه    است که متقاضیان واقعی مسکن هستند.

به گزارش Consbank، علی نعمت چهاردولی عضو کمیسیون عمران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه صنعتی‌سازی و بازار مسکن دو مبحث عمده صنعت ساختمان است، گفت: با فعال شدن صنعت ساختمان، حدود 70 کارخانه وابسته به این صنعت فعال می‌شوند که از آن جمله می‌توان به کارخانه‌های کاشی و سرامیک، لوله و اتصالات، تجهیزات الکترونیکی و ... اشاره کرد.

چهاردولی با اشاره به رکود بازار مسکن تصریح کرد: این رکود به طور مستقیم بر کارخانه‌های وابسته تاثیر گذاشته و در پی آن شاهد تعطیلی و حتی کاهش تولید به حداقل ظرفیت ممکن هستیم.
وی بابیان اینکه صنعت ساختمان در حال رکود است، افزود: در دو سال اخیر فقط ساختمان‌های نیمه کاره تکمیل و هیچ ساختمانی به طور کامل ساخته نشده است.

عضو کمیسیون عمران در ادامه اظهار داشت: براساس برنامه پنجم هرسال باید حداقل 1 میلیون واحد مسکونی ساخته شود، اما در 2 سال اخیر در این زمینه اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم ملایر ادامه داد: زمین مناسب و تسهیلات ارزان قیمت دو مقوله اساسی هستند که در فعال سازی صنعت ساختمان و تهیه مسکن برای مردم بسیار تاثیر گذار است.

چهاردولی با ابراز تاسف از عدم تحقق این موضوع در 2 سال گذشته عنوان کرد: تسهیلاتی که به تازگی از سوی بانک مسکن اعلام شده، مناسب برای قشر بخصوصی از جامعه که دارای حداقل 2 میلیون تومان درآمد است.

چهاردولی با تاکید بر اینکه تامین زمین مناسب و تسهیلات ارزان قیمت فعلا در دستور کار دولت نیست و متقاضیان واقعی مسکن اقشار کم درآمد هستند، تصریح کرد: دولت باید در راستای ارائه تسهیلات ارزان قیمت، با بازپرداخت بلندمدت به اقشار آسیب پذیر قدم بردارد.

عضو کمیسیون عمران بیان کرد: در صنعتی سازی ساختمان توجه به اصول مهندسی و صنعتی مطرح است و در این خصوص باید به سمت سبک سازی محصولات و صرفه‌جویی در پرت انرژی برویم.