کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

83 میلیون ورقه بهادار در حالی که امروز چهارشنبه در 17 هزار و 125 نوبت معامله شد که شاخص کل فرابورس رشد 9.5 واحدی را تجربه کرد ضمن آنکه نرخ اوراق تسهیلات مسکن با کاهش قیمت در بازه 590 تا 707 هزار ریال دست به دست شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، در معاملات نیمه مهرماه بازار فرابورس ایران، 83 میلیون ورقه بهادار به ارزش 420 میلیارد و 290 میلیون ریال در 17 هزار و 125 نوبت داد و ستد شد.

در روز جاری(شاخص فرابورس) آیفکس با 9.5 واحد رشد در جایگاه 673.14 واحدی قرار گرفت و پتروشیمی مارون و پالایش نفت تهران بیشترین تاثیر را در این وضعیت داشتند.

بیشترین حجم معاملات امروز مربوط به معامله 6 میلیون و 990 هزار سهم گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان بود و بیشترین ارزش معاملات امروز به میزان 19 میلیارد و 120 میلیون ریال در اختیار پالایش نفت تهران بود.

این در حالی است که بیشترین افزایش قیمت امروز مربوط به سهام سرمایه گذاری مسکن زاینده رود و پس از آن پالایش نفت لاوان و تهران بود و نماد شرکت های ذوب آهن اصفهان، بانک دی، پالایش نفت لاوان، قند شیروان، پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان، پگاه فارس و پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان به عنوان پربیننده ترین نمادهای فرابورسی معرفی شدند.

از سوی دیگر، قند شیروان، قند چهارمحال و بیمه کوثر با بیشترین افت قیمت روبرو شدند.

در بازار ابزاهای نوین مالی، صندوق سرمایه گذاری اعتماد آفرین پارسیان با معامله یک میلیون و 210 هزار سهم، بیشترین حجم معاملات صندوق های قابل معامله (ETF) را از آن خود کرد و اوراق مرابحه سه ماهه مگاموتور با داد و ستد 54 هزار و 54 ورقه بهادار بیشترین حجم معاملات اوراق با درآمد ثابت را داشت.
گفتنی است، نماد معاملاتی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در روز یکشنبه 19 مهرماه، در پایان معاملات امروز متوقف شد.