کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت حمل‌و‌نقل، مسکن و شهرسازی در تاریخ 11 و 12 مهرماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا‌و‌سیما برگزار شد.
به گزارش Consbank، همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت حمل‌و‌نقل، مسکن و شهرسازی به‌عنوان اولین فعالیت اقتصادی در زمینه فراخوان، شناسایی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری پس از توافق‌های انجام‌شده با کشورهای 5+1 و رفع تحریم اقتصادی به‌دست شرکت همایش‌سازان امروز برپا شد.
گفتنی است هدف از برپایی این همایش جذب، سازماندهی و هدایت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، انتقال دانش فنی و فناوری‌های جدید، تبیین قوانین و مشوق‌های موجود در این عرصه و گردهمایی سازمان‌ها و نهادهای داخلی و بین‌المللی فعال در حوزه سرمایه‌گذاری در صنایع زیرساختی کشور بوده است. 
شایان ذکر است این همایش نقش مؤثری در تحقق اهداف توسعه‌ای کشور ایفا خواهد کرد؛ چراکه اهداف آن بر مبنای وضعیت و اهمیت جایگاه جغرافیایی ایران در دسترسی به آب‌های آزاد بین‌المللی و استقرار در چهارراه حمل‌و‌نقل جهانی و نزدیکی به حوزه‌های آسیا، اروپا، خاورمیانه، شبه قاره هند و کشورهای خلیج فارس تبیین شده است. 
تبدیل ایران به مرکز ارتباطی منطقه، گسترش ارتباط شمال‌جنوب، ترابری کالاهای تجاری، گمرکات الکترونیک و سامانه‌های نوین، فناوری‌های جدید، راه‌اندازی و تسریع پروژه‌های ایستگاهی و فرامرزی، بخشی از موضوعات مهم در اهداف توسعه صنعت حمل‌و‌نقل ایران است. 
همچنین نیاز روزافزون کشور به مسکن و ضرورت توسعه شهری مطابق با الگوهای ایرانی‌اسلامی و کاربرد فناوری‌های جدید به‌منظور بهینه‌سازی ساخت‌و‌ساز از اهم اهداف و رویکردهای کشور دراهداف توسعه صنعت ساختمان و مسکن است. 
شایان ذکر است ماهنامه تخصصی ساخت‌و‌ساز از حامیان رسانه‌ای این نمایشگاه است. همچنین علاقمندان با مراجعه به آدرس اینترنتی www.ituds2015.com موفق به کسب اطلاعات بیشتر خواهند شد.