کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

وزیر راه و شهرسازی از بررسی تصویب وام 100 میلیون ساخت مسکن از سوی شورای پول و اعتبار خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، عباس آخوندی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: طرح افزایش وام ساخت مسکن به 100 میلیون تومان مطرح شده و در شورای پول و اعتبار در حال بررسی است و اگر مساله خاصی پیش نیاید در آینده نزدیک تصویب خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار آن وام 80 میلیونی خرید خانه نیز که چندی قبل آغاز شده ادامه دارد و انتظار داریم بخشی از مشکلات بازار را حل کند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین درباره همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل و مسکن ایران نیز گفت:‌ ما 121 پروژه با ارزش 25 میلیارد یورو در این همایش عرضه کرده‌ایم که بزرگی این رقم به خوبی نشان می‌دهد نهایی شدن سرمایه‌گذاری‌ها کمک مثبتی چه در رفع مشکلات بازار مسکن و چه در بهبود وضعیت زیرساخت‌های حمل و نقل داشته باشد.

آخوندی توضیح داد: در بخش مسکن ما 35 پروژه بزرگ عرضه کرده‌ایم که به عنوان یک راهکار واقعی و بدون استفاده از منابع بودجه عمرانی کشور می‌تواند بسیار چاره‌ساز باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور پرقدرت ایران در عرصه ترانزیت بین‌المللی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارائه شده در این عرصه می‌تواند برای حوزه حمل و نقل ایران نیز کمک شایانی به حساب بیاید و رقم 25 میلیارد یورو قطعا تاثیر مستقیم مطلوبی در این زمینه خواهد داشت.