بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

عضو هيات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران با اشاره به وضعیت نامناسب ساختمان سازی در کشور، گفت: نزول کیفیت ساخت و ساز گریبان گیر جامعه مهندسی شده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، رامین قاسمی اصل با بیان اینکه با گذشت بیش از ۶ دوره از عمر هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران و شکل گیری این سازمان انتظار می‌رفت که با گذر زمان قدری از آرمان‌های سازمان محقق شود، گفت: اما به جای حفظ شئون مهندسی و پایبندی به قانون، انجام امور مغایر با قانون و قانون گریزی و نزول کیفیت ساخت و ساز گریبان گیر جامعه مهندسی شده است.

به گفته وی، هر چند نقد این وضعیت، مرهمی بر زخم‌های مهندسان خواهد بود اما چاره کار نیست، ضمن اینکه شهروندان مقصر نیستند که یک ساختمان نامطلوب، با انواع ناهنجاری‌ها و غیر مقبول با طول عمر کم نسبت به متوسط جهانی را در اختیار بگیرند و کسی پاسخگوی این مشکلات خود ساخته نباشد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران افزود: ضرورت دارد برای این وضعیت نامناسب راه حلی جستجو کنیم. اگر دنبال مقبولیت مهندسان ساختمان در اجتماع هستیم، باید محصول و ثمره تلاش آنان را بصورت قانونی حمایت کنیم تا مردم با آرامش روحی و روانی در منازل خود سکونت کنند.

وی ادامه داد: الان که دوران تغییر و تحول در هیات مدیره‌ها فرا رسیده است، باید افرادی که شرایط حضور در انتخابات را دارند با همین قوانین موجود و با همین سرمایه انسانی در دسترس برای بهبود سازمان پا پیش گذاشته و خود را برای این عرصه به جامعه مهندسی معرفی کنند.