بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

براساس سخنان رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس زمین‌خواری‌های بی‌رویه در کشور همچنان ادامه دارد و خبرهایی حاکی از جلوگیری 90 درصدی از این جرایم صحت ندارد.

به گزارش Consbank، محمدعلی پورمختار در گفت‌و‌گو‌ی ویژه خبری شبکه 2 سیما با موضوع جلوگیری دولت از 90درصد زمین‌خواری‌ها این خبر را نادرست دانست و اذعان کرد که همچنان گزارش‌های فراوانی از این دست به مجلس ارائه می‌شود. 
رئیس کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه هزاران هکتار زمین خواری در کشور اتفاق افتاده است اعلام کرد که برخی از مسئولان پشت پرده این فجایع هستند و تاکنون با دخالت در 20 درصد زمین‌خواری‌ها سود زیادی کسب کرده‌اند. 
پورمختار سخنان خود را این‌چنین ادامه داد که به غیر از پرونده زمین‌خواری گردنه حیران که دو نماینده بر سر آن دعوا داشته‌اند، گزارش دیگری مبنی بر دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمین‌خواری‌ها ابلاغ نشده است. 
وی درباره مسئله زمین‌خواری گردنه حیران اذعان کرد که در 170 هکتار از زمین‌های این منطقه روستایی 300 بنا در داخل و 200 بنا در خارج آن ساخته شده است. این در حالی است که این مناطق کشاورزی است و کلیه خانه‌های آن باید خراب شود.  
وی با بیان اینکه جعل سندهای بسیاری برای زمین‌خواری اتفاق می‌افتد تأکید کرد که برای حل این مشکل باید با دانه‌درشت‌ها برخورد شود.