کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

رئیس هئیت مدیره اتحادیه سراسری مسکن کارکنان دولت با اشاره به ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی برای افرادی که از مسکن مهر جامانده گفت: این تعداد قرار است در مسکن تعاونی در دل مسکن اجتماعی با همکاری تعاونی های مسکن انجام شود.

به گزارش Consbank، علی خواجوی بجستانی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت ساخت مسکن تعاونی گفت: طرح مسکن تعاونی در دل مسکن اجتماعی را به وزیر ارائه کردیم .این طرح مورد استقبال وزارت کار و وزارت راه قرار گرفت و دستور واگذاری آن از سوی وزیر داده شده است و در حال حاضر منتظر ابلاغ آیین نامه اجرای مسکن اجتماعی و مسکن تعاونی در غالب آن هستیم.

بجستانی تأکید کرد: در راستای این تفاهم نامه قرار است 90 هزار واحد مسکونی از سوی بخش تعاون برای افرادی که از مسکن مهر جامانده‌اند ساخته شود. این تعداد قرار است در مسکن تعاونی در دل مسکن اجتماعی با همکاری تعاونی های مسکن انجام شود. قرار است این 90 هزار واحد مسکونی توسط بخش تعاون در بین دوسته برای افرادی که توانایی آورده دارند و آنهایی که بضاعت مالی(کارگران و اقشار کم درآمد) ندارند انجام شود.

رئیس هئیت مدیره اتحادیه سراسری مسکن کارکنان دولت گفت: برای آن دسته افرادی که آورده ندارند وام 80 میلیونی لحاظ می‌شود، اما افرادی که متقاضی مسکن تعاونی هستند با آورده های مشخص می توانند صاحب خانه شوند.

* اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن دولت پذیرای شاکیان مسکن تعاونی

 وی گفت: شهروندانی که تاکنون شکایتی در مورد مسکن مهر و یا زمین‌های مربوط به آن دارند می‌توانند این موضوع را به اتحادیه سراسری شرکت های تعاونی مسکن کارکنان دولت اطلاع دهند و این اتحادیه موضوع شکایت آنها را در اولین فرصت بررسی می‌کند.

رئیس هئیت مدیره اتحادیه سراسری مسکن کارکنان دولت اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مسکن نزدیک به 100 درصد افزایش یافته و اجاره بها در بسیاری از مناطق به شکل سرسام آوری بالا رفته است. از طرفی با از دور خارج شدن تعاونی‌ها و میدان دادن به انبوه سازان و شرکت‌های ترک نیز عملا مردم از نعمت خانه دار شدن محروم شده و تورم سنگینی به این بخش وارد آمده است. در صورتی که در بخش تعاون سودآوری و دلالی مطرح نیست و منافع اعضا در نظر گرفته می‌شود.