کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

از میان مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، بیشترین متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی معامله شده معادل ۷۸.۹ میلیون ریال به منطقه سه و کمترین آن با ۲۱.۱ میلیون ریال به منطقه ۱۸ تعلق داشته است.
به گزارش Consbank، به نقل از تسنیم نتایج بررسی‌های بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن شهر تهران در اردیبهشت ماه سال 1394 نشان میدهد در این مقطع متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 39.0میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل0.2 درصد کاهش نشان می دهد.

در ماه مورد گزارش، تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به 14265واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل با 41.0 درصد کاهش مواجه بوده است.

* ارزان ترین و گران‌ترین خانه‌های تهران در کدام مناطق هستند؟

همچنین در ماه مورد بررسی، از میان مناطق 22 گانه شهرداری تهران، بیشترین متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی معامله شده معادل 78.9 میلیون ریال به منطقه سه و کمترین آن با 21.1 میلیون ریال به منطقه 18 تعلق داشته است.

البته حاصل بررسی های بانک مرکزی در بخش معاملات مسکن شهر تهران در ماه گذشته بیانگر آن است که تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به 14.3 هزار واحد مسکونی رسید که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل 41 درصد کاهش را نشان میدهد.

بررسی توزیع تعداد واحدهای مسکونی معامله شده به تفکیک عمر بنا در اردیبهشت ماه 94 حاکی از آن است که واحدهای نوساز تا 5 سال ساخت با سهم 53.7 درصد بیشترین حجم از واحدهای مسکونی معامله شده را به خود اختصاص داده اند. سهم مزبو در مقایسه با اردیبهشت ماه سال 93 معادل 1.3 واحد درصد کاهش را نشان میدهد.

* بیشترین معاملات ملکی تهران برای کدام منطقه است؟

تحولات قیمت مسکن تهرانی‌ها در ماهی که گذشت بیانگر آن است که متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 39 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 4.3 درصد افزایش و 0.2 درصد کاهش یافته است.

بیشترین رشد متوسط قیمت در این ماه نسبت به ماه مشابه سال قبل به منطقه 7 معادل 5.8 درصد و بیشترین کاهش قیمت به منطقه 22 معادل 5.4 درصد تعلق دارد.