کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران وجود قراردادهای سفید را مانع امنیت شغلی کارگران دانست و گفت: اولویت اصلی وزارت کار در سال آینده پرداختن به اشتغال جوانان است.

به گزارش Consbank، ابوالفضل فتح‌اللهی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ اگر بنگاه‌های زودبازده با یک برنامه ریزی خوب فعال و نقدینگی مورد نیاز آن‌ها تامین شود هم چرخ صنعت به گردش در‌می‌آید و هم اقتصاد از ظرفیت بلاتکلیفی و رکود خارج می شود.

وی با تاکید بر ضرورت گسترش سرمایه‌گذاری در کشور گفت: با رونق سرمایه‌گذاری اشتغال شکل می گیرد و اگر از سرمایه‌گذاری حمایت کنیم نرخ بیکاری در کشور کم می شود.

به اعتقاد نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران، عامل مهم عقب افتادگی کشور و صنعت بیکاری است و اگر دولت مصمم است تا بیکاری حذف شود و تولید رونق بگیرد باید جامعه کارگری فعال باشد و فعال بودن آن‌ها مستلزم آن است که سال آینده یک فکر عادلانه برای تعیین مزد آنها بشود.

فتح اللهی توجه به امنیت شغلی کارگران را از دیگر اولویتهای وزارت کار در سال آینده برشمرد و تاکید کرد: سیستم استاد شاگردی باید حذف شود این سیستم منسوخ و مربوط به گذشته‌های دور است و با حال و هوای امروز جامعه کارگری سنخیت ندارد.

وی وجود قراردادهای سفید امضا را مانع امنیت شغلی کارگران دانست و ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت بازرسی وزارت کار در سال آینده کنترل و نظارت لازم از سوی وزارت کار در این زمینه صورت گیرد.

به گفته این فعال کارگری، اگر شرایط کار بهبود یابد و امنیت سرمایه‌گذاری‌ها تضمین شود دیگر کارفرمایان به بستن قراردادهای سفید فکر نمی‌کنند و نگران شرایط تحریم و بلاتکلیفی اقتصادی نیستند.

وی در پایان هرگونه تصمیم‌گیری درباره اصلاح قانون کار را بر مبنای سه جانبه گرایی و با نظر شرکای اجتماعی دولت کارگر و کارفرما دانست.