کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

هرچند در سال 1393 بسیاری از شاخص‌های اقتصادی ایران روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند اما بازار مسکن بدون تاثیر گرفتن از این تحولات یکی از آرام ترین سال‌های خود را پشت سر گذاشت.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،تکمیل نشدن طرح‌های مسکنی دولت تا ماه‌های پایانی سال و به دنبال آن رکودی که آخوندی رسما اعلام کرد تدوام آن با هدف کنار گذاشتن حباب‌های قیمتی بوده است، قیمت خانه در کلان شهرها را تا حد زیادی ثابت نگه داشت.

این مساله در حالی اتفاق افتاد که به دلیل نهایی نشدن طرح‌های حمایتی و تسهیلاتی مسکن همچنان دست اقشار قابل توجهی از جامعه از خرید خانه دور ماند و عملا کارشناسان بهار 1394 را در صورت رسیدن تسهیلات به بازار نقطه آغاز خروج از رکود به حساب آوردند.

در حالی که به نظر می‌رسد طرح‌هایی مانند اعطای وام نوسازی بافت‌های فرسوده یا مسکن اجتماعی در سال جاری تعیین تکلیف خواهند شد وزارت راه و شهرسازی با ارائه اطلاعاتی قیمت واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران را ارائه کرده است.

در شرایطی که در این گزارش تاکید شده قیمت‌های ارائه شده لزوما مورد تایید این وزارتخانه نیستند و تنها نرخ‌های اعمال شده در بازار را نشان می‌دهند اما بر مبنای همین گزارش می‌توان تفاوت فاحش قیمت‌ها در بازار و قدرت خرید اقشار کم درآمد و البته طبقه متوسط را به شکلی دقیق محاسبه کرد. قیمت‌هایی که ارزان ترین آنها بیش از 200 میلیون تومان اعلام شده و در بین گران‌ها آپارتمان‌هایی با متراژ کمتر از 100 متر، بیش از 700 میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

جدول