کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

عمليات ساختماني در محدوده عمارت عشرت‌آباد واقع در ميدان سپاه با رأي شوراي عالي شهرسازي و معماري متوقف شد.

بر اساس گزارش پيام ساختمان و به نقل از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي، شوراي عالي شهرسازي و معماري در اولين جلسه خود در سال جاري در تاريخ 17 فروردین‌ماه 94 رأی به توقف عمليات ساختماني در محدوده اين عمارت قاجاري داد. همچنين طبق مصوبه اين شورا  عمارت عشرت‌آباد براي بازديد عموم گشوده خواهد شد.

از سوی دیگر مقرر شد وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح كه اين عمارت و ساخت‌وساز در محدوده يكي از پادگان‌هاي آن صورت مي‌گرفت پس از این با رعايت موازين قانوني همه‌جانبه به احداث ساختمان‌ها اقدام كند و اخذ پروانه بر اساس طرح‌هاي توسعه و عمران در زمين‌هاي با كاربري نظامي، انتظامي الزامي است.  

لازم به ذكر است عمارت و باغ عشرت‌آباد به شماره ثبت 648 مورخ 23 فروردين 1346 ساختماني مربوط به دوران قاجار است كه  در سال 1291 قمري به دستور ناصرالدين‌شاه قاجار در پادگان عشرت‌آباد (پادگان وليعصر عج) ساخته شد. اين عمارت مكاني با كاربري تشريفاتي و ييلاقي بود كه مراسم عروسي و تفريحات شاه در آن صورت مي‌گرفت. کاخ عشرت‌آباد که پس از نخستین سفر ناصرالدین‌شاه به فرنگ ساخته شد، با الگوی معماری ایرانی در چهار طبقه بنا نهاده شده است.