بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شعار سال گفت: باید همدلی و همزمانی را از شورا شروع کرده و تا همدلی و همزبانی نباشد کارها از پیش نمی رود.

ایسنا نوشت: مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در جلسه علنی روز یکشنبه که در بوستان جنگلی جدید التاسیس یاس برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت گفت: تاکیدات خاص مقام معظم رهبری سرمشقی خواهد بود تا ما برای همیشه با همدلی دولت و ملت کارها را پیش بریم.

وی ادامه داد: ملت ایران، ملت مستقلی است که همیشه روی پای خود ایستاده است و برای ادامه حیات، دولت متکی به ملت است و مردم نیز منتظرند بهترین خدمات را از دولت بگیرند.

چمران تاکید کرد: با همدلی و همزبانی مشکلات راحت تر حل می شود و پیشرفت کشور سریعتر خواهد بود.

وی همچنین درگذشت خواهر مکرم مقام معظم رهبری، درگذشت والده رئیس جمهور، همسر آیت الله جنتی، همسر آیت الله خاتمی و عموی هادی ساعی را تسلیت گفت.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به جزئیات آماده سازی بوستان یاس، گفت: از ۲۰ اسفند آماده سازی این بوستان آغاز شد و دسترسی ها، مبلمان جنگلی، سایبان و ... ایجاد شد.

محمد علی مختاری مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران در ادامه جلسه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری در ۲۹ اسفندماه از این بوستان، گفت: ساعت ۵:۳۰ صبح مقام معظم رهبری از نحوه آماده سازی این بوستان بازدید و از روند اجرایی کار ابراز رضایت کردند.

وی با تشکر از وزارت اطلاعات برای تحویل بخش های زیادی از زمین های بوستان یاس، گفت: وزارت اطلاعات اولین وزارتخانه ای بود که زمین های خود را تحویل مدیریت شهری داد.

مختاری تاکید کرد: در جریان آماده سازی این بوستان حتی یک درخت نیز جابه جا نشده است و حتی با کسانی که یک شاخه را شکسته بودند به شدت برخورد شد.