کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: اعطای تسهیلات مسکن اجتماعی در دولت با معرفی وزارت رفاه امکان‌پذیر خواهد بود و این تسهیلات در قالب بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین جامعه پرداخت خواهد شد.

به گزارش Consbank، علی ربیعی اعلام جزئیات تسهیلات مسکن اجتماعی را به آینده‌ای نزدیک موکول کرد و افزود: این تسهیلات در قالب بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین جامعه تعلق خواهد گرفت.

وی همچنین با بیان اینکه برای بخشی از جامعه هدف از ظرفیت‌های تعاونی‌های تخصصی مسکن بهره‌مند خواهیم شد، تصریح کرد: این تسهیلات با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وزارت راه و شهرسازی به دهک‌های هدف جامعه پرداخت می‌شود. 

وزیر تعاون همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه وزارت تعاون چه اقداماتی برای واگذاری امور به مردم از طریق بخش تعاون انجام داده است، گفت: در این خصوص برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی تأکید کرد: واگذاری امور به مردم قطعاً از طریق بخش تعاونی اقتصاد موفق خواهد بود و از برنامه‌ریزی تا اجرای این طرح مهم از بخش تعاون استفاده خواهد شد.

ربیعی همچنین از واگذاری بخش زیادی از امور مربوط به توسعه بخش تعاونی به اتاق تعاون ایران خبر داد. این در حالی است که او پیش‌تر درباره اولویت‌های وزارتخانه در سال 94 گفته بود: در سال 94 دو طرح بزرگ را دنبال خواهیم کرد که رونمایی از طرح مسکن اجتماعی از جمله آنها است.

وی در خصوص اجرای برنامه‌های راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاون نیز تأکید کرده بود: به منظور توسعه کشور از طریق بخش تعاون مستلزم نگاهی نو به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بخش تعاونی و اتخاذ روش‌های نوگرایانه برای استفاده از این شبکه عظیم اقتصادی-اجتماعی کشور در مسیر سامان‌دهی بسیاری از معضلات کشور به‌خصوص در حوزه ایجاد اشتغال و سیاست‌گذاری‌های اجتماعی هستیم؛ بر همین اساس دستیابی به این اهداف از طریق هفت راهبرد اساسی که در غالب طرح تحول بخش تعاونی تدوین می‌شود.