کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

با تصویب شورای شهر تهران، طی نیمه اول سال آینده، کلیه عوارض ساخت‌وساز و هزینه‌های صدور پروانه و تراکم، اگر به صورت نقدی به شهرداری پرداخت شود، مشمول 23درصد تخفیف خواهد شد.

به گزارش Consbank، به نقل از دنیای اقتصاد براساس مصوبه شورای شهر، مودیان شهرداری تهران از ابتدای سال جدید تا پایان شهریور94، در ازای پرداخت نقدی مطالبات شهرداری، از 23 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. این مجوز، امکان تامین مالی شهرداری تهران در فاصله زمانی کمتر را فراهم می‌کند.

در این‌باره رئیس کمیسیون بودجه شورا با اشاره به تصویب «اصلاحیه مصوبه مجوز تقسیط و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری تهران» گفت: بر اساس این اصلاحیه جایزه خوش‌حسابی به ۲۳ درصد افزایش پیدا می‌کند. 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در جریان بررسی «اصلاحیه مصوبه مجوز تقسیط و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری تهران» اظهار کرد: پاداش شهرداری تهران در سال گذشته به مودیانی که به صورت یکجا بدهی‌های خود را پرداخت می‌کردند حدود ۲۲‌درصد بود که برای سال آینده  پیشنهاد ۲۴ درصد را ارائه داده‌اند. وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به بررسی‌های انجام شده پیشنهاد می‌شود که مدیریت شهری در این زمینه به ثبات در مدت زمان تعیین شده برای پرداخت و همچنین میزان پاداش خوش‌حسابی برسد، چراکه برای عده‌ای بدهکار سودجو شهرداری به محلی برای سوءاستفاده تبدیل شده است.

در نهایت برای  دو رقم پیشنهادی  ۲۴ و ۲۳ درصد، اعضا شورا رقم ۲۳ درصد پاداش خوش حسابی را به تصویب رساندند. بر اساس تبصره‌های اصلاح شده مصوبه مذکور شهردار تهران مجاز است با رعایت ضوابط و مقررات موضوعه و صرفه و صلاح شهرداری تهران در پایان مدت اعتبار این مصوبه ۳۱ شهریور سال ۹۴ نسبت به تمدید زمان اجرای آن تا پایان سال ۹۴ اقدام کند.