کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

در جریان معاملات روز جاری در فرابورس ایران، 75 میلیون ورقه بهادار به ارزش 767 میلیارد ریال معامله شد ضمن آنکه قیمت اوراق تسهیلات مسکن نیز افت کرد و هر برگه آن در محدوده 653 تا 695 هزار ریال مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، معاملات 4 آبان ماه 1394 بازار فرابورس با خرید و فروش 75 میلیون و 830 هزار ورقه بهادار در 12 هزار و 505 نوبت به ارزش 767 میلیارد و 60 میلیون ریال به اتمام رسید.

گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با داد وستد 26 میلیون و 870 هزار سهم به ارزش 37 میلیارد و 670 میلیون ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات را در روز جاری به نام خود ثبت کرد.

این گزارش حاکیست، سهام شمال شرق شاهرود و پس از آن زغال سنگ پروده طبس و سرمایه گذاری مسکن زاینده رود بیشترین افزایش قیمت را داشتند و در سوی دیگر بازار، سهام شرکت های صنعتی مینو، تدبیرگران فارس و خوزستان و توسعه و عمران کرمان با بیشترین افت قیمت روبرو شد.

شاخص فرابورس(آیفکس) هم با تغییر نه چندان محسوس نسبت به روز قبل در رقم 700 واحد باقی ماند.
طبق این گزارش، پربیننده ترین نمادهای امروز فرابورس شامل نماد شرکت های پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان، سرمایه گذاری میراث فرهنگی، ذوب آهن اصفهان ، بانک دی، پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان و قند شیروان بود.

علاوه بر این در بازار ابزاهای نوین مالی، بیشترین حجم معاملات ETF به صندوق سرمایه گذاری گنجینه آینده روشن با خرید و فروش 312 هزار و 770 سهم اختصاص یافت و بیشترین حجم معاملات در بازار اوراق با درآمد ثابت هم متعلق به معامله 400 هزار ورقه اجاره سه ماهه رایتل بود.