کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

مراسم بزرگداشت  روز مهندس  با حضور ترکان مشاور رییس جمهور و رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، مهندس غفرانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران، اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران،  و جمعی از مهندسان پایتخت و خانواده آن ها  در سالن میلاد  نمایشگاه بین المللی  برگزار شد .

در این مراسم ابتدا   سعید غفرانی به سخنرانی پرداخت و گفت: روز مهندس تجلی زحمات و تلاش های فراوانی است که مهندسان در طول سال متحمل می شوند و  در این روز از زحمات آنان قدر دانی می شود .

وی ادامه داد: بخش عمده  فعالیت های عمرانی که در کشور دیده می شود  توسط مهندسان انجام می شود .

غفرانی با اشاره به اینکه مردم به مهندسان اعتماد پیدا کرده اند و این گام بسیار بزرگی است بیان کرد: بر اساس گفته  وزیر راه وشهرسازی ، نقش نظام مهندسی نباید به کنترل ساختمان محدود باشد و باید در اجرای آن نیزنقش  داشته باشد .غفرانی

مهندس ترکان مشاور عالی رییس جمهور نیز در این مراسم روز مهندسی را به مهندسان تبریک گفت و طی سخنانی  افزود: قانون فعلی نظام مهندسی اگر چه نیاز به اصلاح دارد، و لی بخش ها و ظرفیت های مهمی از قانون نظام مهندسی وجوددارد که عملی نشده است.

رییس سازمان نظام مهندس تاکید کرد:یکی از بخش های مهم قانون نظام مهندسی اجرای ساختمان توسط مجری ذیصلاح است، باید راهکاری جستجو شود تا  اجرای ساختمان صرفا به مجری ذیصلاح داده شود تا از آفت دو نقشه بودن نیز نجات پیدا کنیم .

 ترکان در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: استان تهران بخش بزرگی از مهندسان عضو سازمان را در خود جای داده است، حدود 308 هزار  عضو سازمان نظام مهندسی در کشور وجود دارد که 70 هزار نفر آن  یعنی 25 درصد  در تهران هستند و این نشان می دهد تصمیماتی که در تهران گرفته می شود اثرات گسترده ای در کل کشور دارد .

در ادامه مراسم از مهندسان برتر سال 93  در رشته های مختلف هفت گانه نظام مهندسی تقدیر شد .

لازم به ذکر است نشریه پیام سلاختمان  با حضور پر رنگ در این مراسم به توزیع رایگان ویژه نامه روز مهندس در بین شرکت کنندگان پرداخت.