بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی در مراسم افتتاحیه ساختمان امور مالیاتی استان تهران در مورد معماری بناهای دولتی به خبرنگار پیام ساختمان گفت : ساختمان‌های دولتی در ایران  همواره به‌عنوان عامل تعیین‌کننده و پیشرو در زمینه  شکل دادن به منظر شهری بوده‌اند .

محمدجعفر علیزاده افزود: ساختمان‌های دولتی دوره قاجار و سبک معماری آن نقشی تعیین‌کننده در شکل دادن به سبک معماری ساختمان‌های دیگر داشته‌اند و ساختمان‌های دولتی هم از منظر شهرسازی که یک مقوله فیزیکی است و هم ازنظر نمای شهری که با روح و روان افراد ارتباط برقرار می‌کند ، اهمیت بسیاری دارند.

وی با بیان اینکه بسیاری از ساختمان‌های دولتی ایران استحکام لازم در مقابل زلزله را ندارند ،علیزاده

صلابت و استحکام ساختمان را از نیازهای اولیه شهرسازی دانست و ادامه داد:  باید بپذیریم نهادهای تخصصی خاصی  در جهان وجود دارند که با هدف ساخت سازه‌ها برای شرکت‌ها احداث‌شده‌اند و سازمان‌های بهره‌بردار تمام تمرکز خود را روی بهره‌برداری کامل از ساختمان  می‌گذارند.

علیزاده با ابراز خرسندی از صرفه‌جویی در هزینه‌های این سازه 13 طبقه گفت : ساختمان امور مالیاتی استان تهران به سبک مدرن ساخته‌شده و در معماری منظر آن سعی بر آن شد از شیشه و کامپوزیت استفاده شود تا یک همگونی با ساختمان مجاور وجود داشته باشند  .

 مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی خاطرنشان کرد: در تقسیم‌بندی فضای داخلی بنا، از پارتیشن‌بندی استفاده‌شده که انعطاف فضا را به همراه دارد و به‌راحتی می‌توان فضای داخلی و اتاق‌ها را بر اساس طرحی دیگر تغییر داد. ضمن اینکه مباحث ذخیره انرژی و عایق صوتی و حرارتی بودن در آن به شکل کامل رعایت شده است.