بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

جمعی از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر دقایقی پیش به دلیل مشکلات ناشی از تغییرات قراردادهای قانونی و دو طرفه، تحمیل هزینه‌های اضافی و تعویق در زمان تحویل مسکن، مقابل سازمان ملی زمین و مسکن تجمع کردند.مسکن تهرانسر

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، جمعی از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر با اشاره به اقساط بالا، سود ۳۰ میلیون تومانی و مسائل مربوط به انشعابات واحدهای موردنظر خواستار رسیدگی به وضعیتشان برای تحویل گرفتن مسکن شدند.

به گفته تجمع کنندگان، با توجه به شیوه نامه ثبت نام، حداکثر مجاز دریافت اقساط یک میلیون تومان تعیین شده بود که در اعلام اخیر هیئت عامل این نحوه پرداخت اقساط رعایت نشده است. همچنین علیرغم اینکه سند ملک در رهن سازمان ملی زمین و مسکن است، گواهی کسر از حقوق و ضامن معتبر درخواست شده این در حالی است که برخی از این افراد باید مبالغ هنگفتی سفته بدهند.

این متقاضیان با بیان این‌که افتتاح تعدادی از واحدهای این طرح در دیماه امسال صوری بود و واحدی به متقاضیان واگذار نشد از یکطرفه بودن قرارداد مسکن ویژه ابراز نارضایتی کردند. به گفته آنان تاکنون واحدی به هیچکدام از متقاضیان واگذار نشده است، اگرچه برخی از متقاضیان به دلیل مشکلاتی که داشتند مجبور به سکونت در این واحد‌ها بدون داشتن آب، برق شدند.

به گفته برخی از این متقاضیان، در پیش قراردادی که بهمن ماه سال گذشته به امضای متقاضیان رسید، آمده چنانچه تحویل واحد‌ها از ۱۵ ماه بیشتر شود، سازمان ملی زمین و مسکن جریمه دیرکرد به متقاضیان پرداخت خواهد کرد، اما در قرارداد نهایی اشاره‌ای به این موضوع نشده است.