کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

به نقل از فارس، مراسم امضای تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش و بانک سرمایه امروز با حضور سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و خیرالله بیرانوند مدیرعامل بانک سرمایه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

مدیرعامل بانک سرمایه در سخنانی اظهار داشت: امروز برای بانک سرمایه روز فرخنده، تاریخ‌ساز و سرنوشت‌سازی است و این روز را نقطه‌عطفی برای مسیر تعالی این بانک می‌دانیم.

وی ادامه داد: این بانک براساس خواسته برحق فرهنگیان، حدود 10 سال پیش با این نیت که یک بنگاه بزرگ تأسیس کرده باشد و در راستای پیشبرد اهداف نظام گام بردارد، ایجاد شد.

بیرانوند افزود: بانک سرمایه با 400 میلیارد تومان سرمایه ثبت شده است و امروز یکی از بانک‌های بزرگ کشور است که قابلیت‌های گسترده‌ای در راستای رشد و توسعه خود دارد.

مدیرعامل بانک سرمایه یادآور شد: یکی از سیاست‌های راهبردی اخیر مدیران ارشد این بانک، بحث توسعه و تعمیق روابط با وزارت آموزش و پرورش و فرهنگیان در اکثر نقاط کشور است.

وی اضافه کرد: هرکدام از بانک‌های خصوصی که بعد از انقلاب تأسیس کردیم، به نوعی به وزارتخانه‌ها یا دستگاه‌های دولتی و بعضاً نظامی وابستگی داشتند یا به نوعی متعلق به کارکنان آن مجموعه بوده‌اند.

بیرانوند با اشاره به اینکه اگرچه الان بانک سرمایه در راستای توسعه اقتصادی به فعالان اقتصادی کشور کمک شایانی کرده است، افزود: اما آنچه که امروز از نظر ما به عنوان سیاست استراتژیک و ارتباط منطقی و به نوعی توسعه رشد فرهنگی کشور است، خدمتگزاری بانک سرمایه به فرهنگیان است.

وی تصریح کرد: اعتقاد داریم این بانک ظرفیت‌های بالقوه زیادی دارد که در ارتباط دوسویه می‌تواند خواسته‌های فرهنگیان را تأمین کند و با توجه به توافقنامه که به عبارتی سند راهبردی و نقشه راه ما با وزارت آموزش و پرورش است، وظایفی را برای خود تعریف کرده‌ایم.

مدیرعامل بانک سرمایه با بیان اینکه لازمه هر توافقنامه‌ای خدمت‌رسانی و هم‌افزایی از هر دو سازمان است، گفت:‌ در بخش‌های مختلف، خدماتی مانند کمک به رشد و تعالی آموزش آحاد جامعه از طریق وزارت آموزش و پرورش، بخش تجارت الکترونیک، کمک به احداث مسکن ارزان‌قیمت برای فرهنگیان، صدور کارت‌های اعتباری تخفیف‌دار و چندمنظوره فرهنگیان و دانش‌آموزان، کمک به تأمین کالاهای اساسی از طریق شرکت‌های تعاونی فرهنگیان، توسعه و بازسازی و تجهیز مدارس کشور پیش‌بینی شده است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: انتظار داریم دوستان ما با تدبیر و درایت خود، حساب‌های غیردولتی وزارت آموزش و پرورش و حساب‌های هزینه و حساب حقوق و دستمزد کارکنان و فرهنگیان را در بانک سرمایه متمرکز کنند.