کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دستور آخوندی در خصوص پیگیری تخلفات پنهان مسکن مهر از ارسال گزارش این تخلفات به دفتر وزیر راه خبر داد و گفت: شرکت عمران شهرهای جدید پیگیر این موضوع است.

به گزارش Consbank، احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد:‌ گزارش مربوط به تخلفات پنهان طرح مسکن مهر تهیه و به دفتر وزیر راه و شهرسازی ارسال شده که بر این اساس قرار شده برخی از تعاونی‌های مسکن مهر ــ به‌دلیل تخلفات ــ منحل شوند.

وی تصریح کرد: موضوع تخلف پنهان مسکن مهر از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط (شرکت عمران شهرهای جدید ایران) پیگیری شده و قرار بر این بوده تعدادی از تعاونی‌های متخلف شهر جدید پرند منحل شوند.

وی پیش‌تر از تعیین فردی برای پیگیری دستور آخوندی وزیر راه و شهرسازی در رابطه با رسیدگی به تخلفات پنهان مسکن مهر خبر داده و گفته بود: به‌زودی نتیجه این بررسی‌ها به اطلاع وزیر راه می‌رسد.

مهرآبادی افزود: علاوه بر بنده به‌عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران و همچنین مدیرکل حراست وزارت راه و شهرسازی نیز پیگیر تخلفات مسکن مهر هستند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان "فردی را مأمور پیگیری تخلفات پنهان مسکن مهر تعیین کرده‌ایم که این مناطق مورد نظر را به‌خوبی می‌شناسد" تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع و دستور وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری این تخلفات، پس از بررسی‌های لازم به‌زودی درباره نتایج به دست آمده به وزیر راه و شهرسازی گزارشی ارائه خواهم کرد.