علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

ناکارآمدی سیستم کنونی بازسازی بافت فرسوده

یک فعال بخش ساخت و ساز مسکن با تاکید بر این‌که بافتهای فرسوده شهری فقط با صندوقهای زمین و ساختمان احیا می‌شوند، گفت: استانداردسازی ساخت و ساز و ارتقای آن یکی از مزیتهای صندوق‌های مذکور است.

 

 

ناکارآمدی سیستم کنونی بازسازی بافت فرسوده

به گزارش Consbank، فیوضاتی در جمع خبرنگاران یکی از مزیتهای صندوقهای زمین و ساختمان را ایجاد تعادل در قیمت مسکن اعلام کرد و افزود: یکی دیگر از ویژگی‌های صندوق‌های مذکور استانداردسازی ساخت و سازها و ارتقای کیفیت آن است.
 
وی با تاکید بر این‌که در این صندوق‌ها پول خُرد جامعه به کار گرفته شده و از پول پُرقدرت که منجر به تورم می‌شود خبری نیست، تصریح کرد: این صندوقها نقدینگی مردم را در راستای ساخت و ساز مسکن جهت دار می‌کنند.
 
وی در ادامه با تاکید بر این‌‌که بافتهای فرسوده با هیچ سیستمی به جز صندق‌های زمین و ساختمان احیا نمی‌شوند، اظهار کرد: بافتهای فرسوده با استفاده از مکانیسم صندوق زمین و مسکن در زمان مشخص و به صورت مطلوب نوسازی می‌شوند.
 
وی همچنین با اشاره به ساخت اولین پروژه مسکونی با استفاده از نقدینگی خُرد مردم در قالب صندوق زمین و ساختمان نسیم، بیان کرد: در این پروژه 80 واحد مسکونی در 19 طبقه (3 طبقه پارکینگ و انباری، یک طبقه همکف و 15 طبقه مسکونی) در حال ساخت است.
 
فیوضاتی با بیان این‌که این پروژه 74 درصد پیشرفت فیزیکی دارد میانگین قیمت هر مترمربع این واحدها را حدود 4 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تاکنون 15 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و پیش بینی می‌شود با رقم 22 میلیارد و 400 میلیون تومان به اتمام برسد.
 
شروع ساخت این پروژه 6 شهریور 93 است و قرار بود که 6 فروردین سال آینده به اتمام برسد. به گفته دست اندرکاران این طرح به دلیل تغییر ضوابط و آئین‌نامه های ساخت و ساز برجها، این پروژه با حدود سه ماه تاخیر به اتمام می‌رسد.