علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

زوایای طرح جامع مسکن از منظر یک عضو مجمع تهران

یک عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: طی دو سال گذشته وزارت راه و شهرسازی عملکرد قابل بیانی در حوزه مسکن نداشته است.
به گزارش Consbank، محمد سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا طرح جامع مسکن را از چند جهت مورد سوال دانست و افزود: آورده دولت در طرح مذکور چیست؟ آیا فقط با وام 50 یا 80 میلیون تومان می‌توان مسکن کشور را رونق داد؟ آیا بانک‌ها با حجم عظیم بدهی‌ها و مطالبات بانکی بر اساس رونق بخشی به مسکن توان مالی مناسب دارند؟

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: برنامه وزارت راه و شهرسازی برای هدایت 800 هزار میلیارد تومان نقدینگی کشور چیست؟ آیا دولت برنامه‌ای برای پرداخت یارانه به صنایع سیمان و فولادسازی کشور جهت رونق بخشی به ساخت و ساز دارد؟ اگر منابع مالی طرح جامع مسکن مشخص نشود، اجرایی نمی‌شود.

وی متذکر شد: امکان تأمین چند صد میلیون تومان نقدینگی برای جوانان و دهک‌های متوسط برای ساخت و ساز یا خرید مسکن فراهم نیست بنابراین،‌ سهم متقاضی در طرح مذکور از نظر میزان منابع مالی مشخص نیست.

سلیمانی دوره زمانی ساخت و ساز را از دیگر موارد نامشخص در قالب طرح جامع مسکن دانست و افزود: آیا طرح جامع مسکن پروژه‌ای 2 ساله است یا 20 ساله؟ که این مشخص نیست.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن عزم جدی وزارت راه و شهرسازی برای ورود موثر به حوزه مسکن را خواستار شد و افزود: وزارت راه و شهرسازی کینه‌توزی نسبت به عملکرد مسکنی دولت گذشته را کنار بگذارد و بخش مسکن را رونق دهند و ابعاد طرح جامع مسکن و تکلیف مسکن مهری‌ها را مشخص کند.